banner234

GÜN BATIMINI İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN POLENTE FENERİ

Marmara Bölgesi’nde bulunan Çanakkale’ye bağlı olan Bozcaada, cıvıl cıvıl sokakları ve şirin yapıları ile dikkat çekiyor.

GÜN BATIMINI İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN POLENTE FENERİ

Marmara Bölgesi’nde bulunan Çanakkale’ye bağlı olan Bozcaada, cıvıl cıvıl sokakları ve şirin yapıları ile dikkat çekiyor. Şehrin koşturmasından uzakta dinlenmek ve eğlenceli bir tatil yapmak istiyorsanız Bozcaada mükemmel bir seçim olabilir. Şirin konaklama seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz. Bozcaada Otelleri her ihtiyaca ve isteğe karşı çözüm üreterek konforlu bir tatil imkanı sağlıyor. Bu otellerde konaklarken bölgedeki tarihi yapıları ziyaret ederek tatilinize renk katabilirsiniz. Bozcaada’ya geldiğinizde uğramanız gereken noktaların arasında Polente Feneri’de bulunuyor.

Bölgenin simgelerinden olan Polente Feneri, gün batımını en güzel şekilde izleyebileceğiniz noktalardan biri diyebiliriz. 1861 yılından itibaren varlığını devam ettiren fener, yan tarafındaki 17 adet rüzgar gülüyle muhteşem fotoğraflara konu oluyor. Polente Feneri’nde gün batımına şahit olmak için kesinlikle akşam vaktine doğru gitmeniz gerekiyor. İçeceklerinizi ve sandalyelerinizi alıp fenere gelerek huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Rüzgar teninizi okşarken, burnunuza ulaşan kekik kokusu ile huzuru iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Bozcaada’nın en uzak köşesinde olduğu için Dünyanın Ucundaki Fener olarak bilinen fenerde, Yunan adalarını çıplak gözle görebiliyorsunuz. Gün batımından sonra ortaya çıkan eşsiz renklerle romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Tatil için Bozcaada’yı tercih ettiyseniz Polente Feneri’ne uğramadan gitmeyiniz. Yepyeni fotoğraflar ve keyifli anılar ile buradan ayrıldığınızda tekrar tekrar buraya gelmek isteyeceksiniz. Türkiye’nin otel arama motoru Neredekal.com’dan daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber