Sevdiklerimizle eğlenceli zaman geçirdiğimiz, iki insanın hayatını birleştirdiği önemli bir güne tanık olduğumuz düğünler toplumumuzun en kültürel düzenlenen eğlencelerinden biridir. Herkesin en şık giysilerini ve takılarını kullanarak geldiği düğünlerde her hanım güzelliği ile özgüvenli hissetmek ister. Başörtü kullanan hanımlar için bu içeriğimizde düğünlerde şık görünmek için bazı stil önerilerinde bulunacağız.

Eşarp Tokası Kullanın

Birbirinden şık eşarp tokalarından birini seçerek farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kıyafetinize, ayakkabınıza, çantanıza uyumlu alabileceğiniz farklı renk ve modellerde eşarp tokalarından birini beğeninize göre seçerek kolayca şalınıza veya eşarbınıza tutturabilirsiniz. Kolye, küpe gibi abartılı takılardan hoşlanmayan hanımlar için eşarp tokaları düğünlerde hayat kurtarıcı nitelikte olabilir.

Oldukça uygun fiyatlı olan bu ürünler aynı zamanla şalın veya eşarbın kaymasını engelleyecektir. Düğünde çok fazla hareket edeceğinizi de göz önünde bulundurursak eşarp tokası kullanmanın verdiğiniz şekli koruma açısından da faydalı bir seçim olacağını belirtebiliriz.

İpek – Vegan İpek Eşarplar

Tercihlerinize göre ipek veya vegan ipek eşarpların göz alıcı, parlak ve yüksek kaliteli görünümü ile düğünler ve davetlerde şık kombinler yapabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz piyasadaki en kaliteli markalar arasında; La Boutique, İpekevi, Aker, Pierre Cardin ve Qoza By İpekevi gibi birçok markanın kendi tarzını yansıttığı ürünlerini incelemenizi öneririz.

Bu ürünlerin her biri için araştırma yapmak elbette ki yorucu olabilir. Bu sorunu aşmak adına Shecarf markasına ait resmi alışveriş platformunu tercih edebilirsiniz. Burada piyasanın en kaliteli markalarından oluşan tüm türlerde eşarplar ve şallar mevcut olduğu gibi düğün için aksesuarlar da bulabilirsiniz.

Abiye Şallar

Abiye giysilerle rahatlıkla kombinlemeye uygun olan abiye şallar her hanımın dolabında mutlaka bulunması gereken oldukça şık parçalardır. Özel günlerde, ani davet edildiğiniz yerler için, toplantılarınız ve işinizle ilgili önemli olaylar için sizi kurtaracak olan abiye şallardan birkaç adet dolabınızda bulundurmalı ve gerektiğinde hemen kullanabilmelisiniz.

Alışverişiniz için fikir olması adına önerdiğimiz bazı abiye şalları sizlerle paylaşalım:

●        Sarar markasının deri görünümlü şal serisi

●        Shecarf markasının özel üretimi olan kaliteli ve uygun fiyatlı jakarlı desenli şalları

●        Arwella’nın %100 Pamuk Dubai tarzı şalları

●        Cardion’un Medine İpeği kullanarak ürettiği desenli şık premium şallar

●        Hint İpek markasının kaz ayağı desenli şal serisi

Shecarf’ta toplu tek bir kategori altında rahatlıkla inceleyebileceğiniz bu ürünler için hemen siteyi ziyaret etmeyi unutmayın! Birbirinden indirimli fiyatlar ve harika kampanyalar ile düğün için yapacağınız şal veya eşarp alışverişinizde hesaplı hareket etmek isteyenler Shecarf’ı gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Monogram Şallar

Eğer düğünlerde veya genel olarak sadeliğin daha şık olduğunu düşünüyor ve abartıyı sevmiyorsanız monogram şallar tam da size göre! Düz parlak veya mat görünümlü rengin üzerine verilmiş hafif ve ılımlı desenler ile monogram şal ürünleri düğünlere oldukça uygun parçalardır. Hint İpek, Aker ve Siyane gibi markaların son derece kaliteli ürünlerine baktığınızda şık ve alımlı birbirinden güzel şallar dikkatinizi çekecektir.