Akhisar Belediyesi’nin düzenlediği kültür etkinlikleri kapsamında, “Her Şey Bedava” adlı tiyatro oyunu 18 Mayıs 2023 Perşembe günü saat 20.30’da Akhisar Belediyesi Parkiçi Sinema Salonunda.

Akhisar Belediyesi Parkiçi Sinema Salonunda sahnelenecek olan, Yasemin Yalçın, İlyas İlbey, Cenk Tunalı, Eylül İlbey ve Sertaç Akkaya’nın rol aldığı oyunda Sürahi Nine karakteri ile hafızalara kazınan Yasemin Yalçın, tiyatro oyunundaki performansı ile Akhisarlılar ile buluşacak.

2,5 saat sürecek olan İtalyan yazar Dario Fo’nun yazdığı ve yönetmenliğini İlyas İlbey’in yaptığı Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu “Her Şey Bedava” adlı oyunda, İtalya varoşlarında yaşam ve sınıf mücadelesi veren işçilerin karşılaştıkları güçlükler konu ediliyor. İki işçi ailesinin gündelik yaşamları dışında gelişen olaylar karşısında, birbirlerine ve sisteme karşı verdikleri mücadelenin komedisi anlatılıyor.

Yasemin Yalçın Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Her Şey Bedava’ adlı tiyatro oyunu 18 Mayıs Perşembe günü saat 20.30’da Akhisar Belediyesi Parkiçi Sinema Salonu’nda.

yasemin-1