Manisa MHP milletvekili aday aday Akın ÇAKIR  Turgutlu ve Ahmetli İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Turgutlu MHP ilçe başkanı Halil KONUŞ ve yönetim kurulunu ziyaret eden Manisa MHP milletvekili aday adayı Akın ÇAKIR ;Turgutlu Manisamızın güzide ilçelerimizden Ergenekon, turan, Albayrak ve diğer mahalleleri ile gönlümüze yer eden güzel ilçemizde sizlerle olmak bana mutluluk veriyor. 2023 seçimleri bizim için ve ülkemiz için tarihi önem taşımaktadır.Birliktelliliğimiz milli duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz. 100 yıllık Cumhuriyetimizi değiştirip devirme planı yapan ve bunu da pervasızca açıklayan bölücülere ve terör esirlerine tek cevap MHP ve cumhur ittifakıdır.
2023 seçimleri için tüm ilçelerimizi ayrı ayrı gezip tek tek ziyaret ediyorum. MHP teşkilatları hazırlanmış en iyi şekilde zamanı bekliyorlar.Yüce Türk Milleti sandıkta en iyi şekilde cevabı verecektir.
Bizleri burada konuk edip gösterdiğiniz misafirperverliğe teşekkür ederiz sağolun varolun 

MHP Turgutlu ilçe başkanı Halil KONUŞ ; ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz sizleri böyle aktif sahada dinamik olarak görmek bizleri ve ülkücü hareketi oldukça sevindiriyor.
Çalışmalarınız başarılar diliyor tekrar ziyaretiniz için ediyorum.
 Ahmetli İlçe teşkilatı ziyaret eden 
Manisa MHP milletvekili aday aday Akın ÇAKIR; Ahmetli ilçemiz bizlere hep umut hep birliktelik göstergesi olmuştur. 100. Yıl güçlü Türkiye hedefimizden kimse bizi alıkoyayamaz. Hem kara hem mavi sular da hem savunma sanayisinde güçlü Türkiye var artık. Hedef Kızıl elma hedef turan ülküsüdür. Ahmetli ilçe teşkilatımız 2023 seçimlerine özveri ve samimiyeti ile hazırdır Ahmetlide başarılı olacağız. Ve Bu başarıyı Tüm Manisa’ya yayacağız.
Değerli ilçe başkanım Ülkü Ocakları başkanım kaçep başkanım ve yönetim kurulu üyelerimiz sizlerle burada olmaktan çok mutlu oldum .Bizi burada ağırladınız için çok teşekkür ediyorum. 
Ahmet İlçe Başkanı  Bekir KUZU 
Bugün sizi burada görmek bizim için çok mutluluk verici. MHP olarak 2023 seçimlerine hazırız sizin gibi değerli aday adayları ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Nazik ziyaretinle için çok teşekkür ediyoruz.

Ahmetli Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet BURAN; çıktığınız bu kutlu yolda size başarılar diliyoruz 2023 seçimleri için hep birlikte çalışacağız başarılar diliyorum.