Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, seçim sonrası hayata geçirmeyi planladığı projelerde Zeytinliovalıları unutmadı.

Akhisar'ın en büyük mahallelerinden biri olan Zeytinliova'da daha önceki yıllarda aktif olarak kullanılan Zeytinliova Göleti’nin tekrar hizmete sunulacağının projeler arasında yer aldığı duyuruldu.

Proje kapsamında, Zeytinliova Gölet ve Millet Parkı olarak hayata geçirilmesi planlanan gölet alanının rehabilite edilerek, yürüyüş yollarının ve kafeteryaların hizmete sunulması planlanıyor. 

Ömer İşçi, Zeytinliova’nın güzel bir doğaya sahip olduğunu, bu doğal güzelliklerin korunarak,  gölet alanının Zeytinliova mahalle sakinlerinin yanısıra tüm Akhisar halkına kazandırılacağını belirtti.

 İşçi yenilenecek olan gölet alanı hakkında:  "vatandaşların spor yapabileceği, doğayı keşfedebilecekleri, dizayn edilecek olan piknik alanlarında ya da açılacak olan kafeteryalarda
aileleriyle birlikte güzel vakit geçirebilecekleri bir doğal yaşam parķının hizmete sunulmasını amaçladıklarını" dile getirdi.