Türkiye'de meydana gelen deprem ve can kaybına yönelik MHP Akhisar İlçe Teşkilatı Akhisar’ın dört bir yanından deprem bölgesine yardım ve destek ekipleriyle gerekli ihtiyaçları gönderdi.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından saat 13.24'de Kahramanmaraş'da yeniden 7.6 büyüklüğünde sarsıntı oluştu. 10 ili vuran depremde çok sayıda insan yaşamını yitirdi. 

Yardım kampanyası hakkında açıklama yapan MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, “Acılarımızı azaltmak desteklerinizi deprem bölgesine ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yönetim kurulumuzla birlikte tüm Akhisarlı hemşehrilerimizin yardımlarınızı MHP ilçe binamızda toplamaktayız. AFAD ile koordineli ihtiyaç merkezilerine getirdiğiniz malzemeler, titizlikle depremzedelere gönderilecektir.

Yardım göndermek isteyen tüm gönüldaşlarımız bizlere ulaşabilirler. MHP İlçe Başkanlığımıza ulaşabilirler. Akhisar Kaymakamlığımızın yürüttüğü çalışmaya yönetim olarak destek veriyoruz. Her an her saniye Memleketimizin hizmetindeyiz. Akhisarlı hemşehrilerimiz hep beraber olursak ülkemizde aşamayacağımız hiçbir engel, altından kalkamayacağımız hiçbir enkaz, saramayacağımız hiçbir yara Allah’ın izni ve inayetiyle yoktur. Biriz beraberiz birlikte Türkiye’yiz” dedi.