Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar ilçe yönetimi öğretmenler gününü kutladı. 

MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları başkanı Giray Savan, öğretmenler günü münasebetiyle Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Farabi Sağlık Meslek lisesi, Aliya İzzet Begoviç MTAL, Mecidiye Ortaokulu, Cumhuriyet MAL, Kayhan Ergun EML, Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Kurumu MABEM ve Türk Eğitim Sen’i ziyaret ederek buradaki öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Ziyaretlerde MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal; “Türk milletinin sosyal, kültürel ve ekonomik alanda sürdürülebilir bir gelişmeye kavuşabilmesi için, öncelikle eğitim ve öğretimin kaliteli, bilimsel yöntemlerle yürütülmesi gerekmektedir. Bu da ancak öğretmenlerimizle mümkün olacaktır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde fedakârca, vefakârca ve özverili bir biçimde gayret gösteren öğretmenlerimiz her türlü takdire fazlasıyla layıktır.

Öğretmenlerinin bu özelliklerinin yanı sıra, milli konularda ki hassasiyetlerini topluma anlatmada gösterdikleri sorumlu anlayışları, Lider Türkiye hedeflerimizin gerçekleşmesinde en önemli itici güç olmaktadırlar.

Öğretmenlerimiz, vatanımızın her yöresinde, her an ve zorluklara rağmen idealist bir ruhla hizmet etmekte, devletimizin gülen yüzlerinden birisi olarak tüm vatandaşlarımıza ayrım gözetmeksizin yeni ufuklar açmak için gayret göstermektedir.

Başta görevi başında hain saldırılar sonucunda şehit düşen öğretmenlere Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olan tüm öğretmenlerimizin bu özel ve anlam yüklü gününü kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.” Dedi.
 

Editör: Mustafa Özdemir