Seyahate çıkarken her alanda konforunuzdan ödün vermediğiniz bir süreç mi hayal ediyorsunuz? Ancak tren, uçak, otobüs, şahsi aracınızın size aradığınız konforu sunmayacağından mı endişe ediyorsunuz? Bizce de haklısınız. Aracınızı kullanırken sizi yormayacak kadar kısa sürede ülke değiştirmek mümkün değildir. Dahası uçuş saatinize karar vermek, yolcuların kim olacağına karar vermek, size en iyi restoranlardan birinde yiyormuş gibi hissettirecek yiyeceklerin ve içeceklerin servis edilmesini istemez miydiniz? Tüm bu saydıklarınızdan daha fazlasını Jet Partner ekibi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır üstün kaliteli hizmet şeklinde sunuyoruz.

Bizimle çıkacağınız bu nezih yolculukta konforunuzdan başka hiçbir şeyi düşünmenize gerek bile yok. Hatta konforunuzu dahi sizin yerinize düşünerek hiçbir ince detayı atlamayan firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel uçak kiralama hizmeti ile sizi kedisine hayran bırakacak! Yıllardır birçok kurumsal firma ve çalışanının tercihi olmuş bir firma olarak bu benzersiz deneyimi sizin de yaşamanızı istiyoruz. Hemen harekete geçerek asla hayatınızda unutmayacağınız anılarınızı birlikte taçlandıralım!

Nezih ve Eğitimli Çalışanlar

Her biri alanında gerekli eğitimleri almış nezih kişilerden oluşan uçuş ekibimiz sizlere huzurlu bir ortam sunmaktadır. Herhangi bir ihtiyacınız için kabin görevlisinden daima yardım isteyebilirsiniz. Birinci kalite yemek – içecek – atıştırmalık gibi yolculuğunuzu doyurucu hale getirecek birçok seçeneğin yer aldığı menüyü inceleyebilir, rahat koltuklarımızı indirerek uyuyabilir, internete bağlanarak işlerinizi ayarlayabilir; uzun lafın kısası bu süreçte dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Çalışanlar herhangi bir dileğinizi yerine getirmek için memnuniyetle yardımcı olurlar.

Aldığınız hizmeti kendinize özgü hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek! Örneğin; eşiniz için doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız ekibimiz sizin için seve seve romantik bir ortam hazırlayacaktır. Süslemeler, balonlar, pasta servisi, yiyecekle içecekler gibi tüm konularda planlama yapabilirsiniz.

Bir başka örnek vermek gerekirse uçuşunuz için akrabalarınızdan oluşan (uçağın kişi ve bagaj kapasitesi dikkate alınmak şartıyla) bir ekiple birlikte seyahat edebilirsiniz. Hep birlikte yemek yiyebilir, özel beslenme tercihi (glutensiz, vegan, vejetaryen vb. gibi) olan bireyleri bildirebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok hususta firmamız dilediğiniz deneyimi yaşayabilmeniz için daima destekçinizdir.

Profesyonel Müşteri Hizmetleri

Aradığınız zaman anında ulaşabileceğiniz 7-24 görev başında hizmet veren müşteri hizmetlerimiz her zaman yanınızdadır. Hizmet satın alma, değişiklik yapma, iptal gibi yapmak istediğiniz işleme göre çalışanlar site yardımcı olacaktır. Müşteri deneyiminizi en iyi hale getirmek için bu alanda da kurumsal hizmete özen gösteren, deneyimli personeller çalıştırıyoruz. Jet Partner’e daima ulaşabilirsiniz.

Üstün Konfor ve Gizlilik

Üstün konforlu uçuş deneyimi vaat eden özel uçakla seyahat etme süreci hayal ettiğinizde bile güzel ve özeldir. Yüksek hız, üstün konfor, kişiselleştirme gibi avantajların yanı sıra gizlilik ilkesi ile de karşınızdayız. Tüm satın aldığınız hizmetler ve ek hizmetler firmamızca mahremiyetiniz korunacak ve üçüncü herhangi bir tarafa bildirilmeyecek şekilde özenle saklanır. Özel hayatınıza mutlak bir saygı duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Zamandan Tasarruf

Özel uçak kiralama hizmetinin yolcu uçuşlarından zaman ve konfor açısından (1. Sınıf bölümü) düşünüldüğünde pek bir farklarının olmadığını zannediyor olabilirsiniz. Birbirinden apayrı deneyimler olan bu iki hizmet her ikisi de yüksek konfor vaat etse de bu konforlar aynı düzeyde kesinlikle değildir. Örneğin zaman açısından kıyaslamak gerekirse yolcu uçuşunda uçağın saatini ve varacağı konumu siz belirleyemezsiniz. Pek çok uçuş için gereksiz beklemek e aktarma yapmakla uğraşmak zorunda kalırsınız. Bu durum yorucu ve konfordan uzak olduğu gibi ciddi zaman kaybı da doğrudur.

Özellikle önemli iş seyahatleri için bu durum çok dikkate alınmalıdır.

Özel uçak kiraladığınızda yalnızca varmanız gereken yere size özel sadece siz veya kendi oluşturduğunuz yolcu ekibine hizmet verilmektedir. Gideceğiniz yere günümüzden en hızlı ulaşım imkanının bu olduğunu, aynı gün içerisinde ülke, kıta bile değiştirebileceğinizi bilmelisiniz.

Bu ve daha fazla avantajların sizi beklediği lüks seyahatinizi planlamak için Jet Partner firması olarak sabırsızlıkla sizi beklediğimizi bilmenizi isteriz.

Jet Partner şimdiden müşteri olmayı tercih eden ya da etmeyen herkese iyi uçuşlar diler!

Editör: Mustafa Özdemir