Akhisar Ziraat Odası Başkanlığı ve TOTAL ER-ABAKA Akaryakıt Tic.Ltd.Şti. arasında, üreticileri memnun edecek bir anlaşmaya varıldı.  Ziraat Odasına kayıtlı üreticilere sağlanacak avantajlı fiyatlardan Total Kart sahibi her üretici faydalanabilecek.

Protokolün imzalanmasının ardından açıklamada bulunan Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA “Üreticilerimiz, son yıllarda ciddi bir şekilde artan girdi maliyetlerini karşılamakta güçlük çekiyor. Bu üretim giderlerinin başında da akaryakıt harcamaları gelmektedir. Çiftçilerimizin bu yükünü azaltabilmek adına gerek resmi makamlarda, gerek sahada her türlü adımı atmaktayız. Çiftçilerimize günümüz şartlarında oldukça iyi bir indirim sağlayacak olan bu protokolü, Akhisar’ın köklü firmaları arasıdan yer alan, Akhisar’a yıllarca hizmet etmiş olan TOTAL ER-ABAKA ile imzalamış bulunmaktayız. Bu kapsamda üreticilerimiz, odamızdan ya da Doğuş Hastanesi yanında bulunan TOTAL ER-ABAKA akaryakıt istasyonundan üreticilerimize özel temin edilen Total Kartlarını alarak, peşin veya normal kredi kartı ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde pompada %5 ve toptan alımlarda daha da avantajlı fiyatlardan faydalanabilirler. Güncel fiyat ve oranlar ile ilgili üreticilerimiz TOTAL ER-ABAKA ile iletişime geçebilirler” diye belirtti.

TOTAL ER-ABAKA Akaryakıt istasyonu yetkilisi Zeynep Hanım ”Ziraat odamız ile yaptığımız protokolün tüm çiftçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Üreticilerimizin son dönemdeki fiyat dalgalanmalarından ne kadar olumsuz etkilendiklerinin farkındayız. Akhisar ekonomisinin temelini oluşturan üreticilerimize destek olabilmek için elimizden gelen en uygun fiyatlarla, yakıt teknolojisi ile ön plana çıkan TotalEnergies güvencesiyle kaliteli, güvenilir ve tasarruf sağlayan akaryakıtlarını üreticilerimize temin etmeye çalışacağız. Üyeleri adına emek sarfeden ve bizimle bu konuda işbirliği yapan Ziraat Odası Başkanı Ahmet bey’e teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Toplantı sonunda firma yetkililerine teşekkür eden Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA, protokol kapsamında iskontolu alışverişin Ocak ayı içerisinde başlayacağını, ayrıntılı bilgi almak isteyen üreticilerin Akhisar Ziraat Odasına ve TOTAL ER-ABAKA  Akaryakıt istasyonuna başvurabileceği belirtti.

Ayrıntılı bilgi için;
TOTAL ER-ABAKA
0236 414 20 14
Hürriyet Mah. 151 sk. No:97 (Doğuş Hastanesi yanı)

Akhisar Ziraat Odası
0236 414 15 44