İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkanlığı için adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim öncesi mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Gökçeahmet ve Selçikli Mahalleleri'ni ziyaret eden Doğan, vatandaşların sorunlarını dinleyerek mahallelerin acil ihtiyaçlarına dikkat çekti. Yaptığı açıklamada, hayır yerleri ve sağlık ocağı gibi eksiklerin projelerinde olduğunu belirten Doğan, bu eksikliklerin kısa sürede giderileceğini ifade etti.

Doğan, "Akhisar Belediyesi halkın evi olacak. Tüm vatandaşlarımıza bir bir muhatap alınıp tüm sorunların üzerine gideceğiz. Bizim belediyeciliğimizde belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Bir proje yapılırken, ilgili tüm kişilerin görüşleri alınacak ve en iyisini yapacağız." diyerek katılımcı bir yönetim anlayışını vurguladı.

Gökçeahmet ve Selçikli Mahalleleri'nde eksikliklerin farkında olduklarını ve bu eksikliklerin kısa sürede tamamlanacağını belirten Doğan, hizmet odaklı bir anlayışla Akhisar'ı yönetmeye aday olduklarını söyledi. "Biz gerçekten hizmet için bu yola çıktık. Bu işe gönül verdik. Bizim makam mevki gibi bir derdimiz yok, hizmet için bu yoldayız. Akhisar’ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var." ifadeleriyle seçim kampanyasındaki kararlılığını ve halka olan taahhütlerini dile getirdi.