Akhisar Belediye Başkanlığı için İYİ Parti'nin adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim öncesi mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Akhisar Sanayi Sitesi’nde sanayiciler, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Doğan, özellikle iş dünyasına yönelik projelerini paylaştı ve esnaflarla samimi bir diyalog kurdu.

Doğan, yaptığı açıklamada, "Akhisar Belediyesi halkın evi olacak. Tüm vatandaşlarımıza bir bir muhatap alınıp tüm sorunların üzerine gideceğiz. Bizim belediyeciliğimizde belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Bir proje yapılırken, ilgili tüm kişilerin görüşleri alınacak ve en iyisini yapacağız." diyerek katılımcı bir yönetim anlayışını vurguladı.

Özellikle otopark ve trafik sorunlarına öncelik verdiklerini belirten Doğan, "En büyük sorunlarımızdan biri olan otopark sorunu, trafik sorununu çözmek olacaktır. Akhisar’ımızı bir yerde toplayıp şehri boğmak yerine, daha modern bir şehir haline getireceğiz. Tarım alanlarımızı imara açmak yerine daha zemini sağlam, daha uygun bölgelere doğru şehri kaydıracağız. Akhisar’a modern bir şehir statüsü kazandıracağız." şeklinde konuştu.

Hizmet odaklı bir anlayışla Akhisar'ı yönetmeye aday olduklarını belirten Doğan, "Biz gerçekten hizmet için bu yola çıktık. Bu işe gönül verdik. Bizim makam mevki gibi bir derdimiz yok, hizmet için bu yoldayız. Akhisar’ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var." ifadeleriyle seçim kampanyasındaki kararlılığını ve halka olan taahhütlerini dile getirdi.