Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan adayı Ömer İşçi seçim öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Akhisar'ın tüm mahallelerini tek tek gezerek halkın sorunlarıyla yakından ilgilenen başkan adayının programında bu kez  Hanpaşa ve Kömürcü Mahalle ziyareti vardı. Akhisar Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürdüğü yıllarda Hanpaşa ve Kömürcü Mahalle sakinlerini yalnız bırakmayan İşçi'ye ilgi büyüktü. Sokakları dolduran vatandaşlar ile tek tek selamlaştıktan sonra konuşmasını yapan İşçi, son 5 yıldır mahallelerde yaşanan duraklamaya dikkat çekti. 

Kadınların ve gençlerin de toplantıya katılmasıyla farklı konulardaki mağduriyetler dile getirildi. Cumhur İttifakının gücüyle sorunların daha hızlı çözüleceğinin altını çizen İşçi, yapılacak hizmetler hakkında mahalle sakinlerini bilgilendirdi.

Genç nüfusun yüksek olduğuna dikkat çeken başkan adayı, gençlere verdiği halı saha sözünü en kısa zamanda yerine getireceğini belirtti. Ömer İşçi, bu talep hakkında Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile toplantı gerçekleştirdiklerini, Akhisar'ın kırsal mahallelerinde toplam 5 halı sahanın spor severlerin hizmetine sunulacağı haberinin verildiğini duyurdu. 

Mahalle sakinlerinin tarım faaliyetleri hakkındaki taleplerini değerlendiren İşçi, Manisa Büyükşehir Tarımsal Kalkınma Müdürlüğüyle, tarımsal sulama göleti hakkında görüşme gerçekleştirdiğini, müdürlük ile yapılacak ortak projelerle sorunları en kısa zamanda çözeceklerini beyan etti.

Mahalledeki yapılar hakkında konuşan başkan adayı, toplantıya katılan muhtarlardan yeni yapılacak olan binalara dayanıklılık bakımından önem verilmesini istedi. Mahalle sakinlerine vermiş olduğu Sağlık Ocağı için herekete geçtiklerini de bildirdi.