Manisa Milletvekili Aday adayı Akın ÇAKIR MHP Salihli ilçe başkanı Mehmet AKIN ve Ülkü ocakları Salihli  ilçe başkanı Musa ŞENTÜRK ü ziyaret etti. 

Manisa Milletvekili Aday adayı Akın ÇAKIR  yıllardır Salihli ilçemizde görev yapan başarılara imza atan değerli iki başkanı ziyaret etmek beni onure etti. Ülkücü davamıza yılları veren bu değerli ili isime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah 14 Mayıs 2023 seçimleriyle birlikte MHP dah büyük başarılar imza. atacak. . Mısaki milli sınırlarında ve mavi vatanda artık güçlü bir Türkiye cumhuriyeti var. Şahsımda bu güçlü Türkiye için hizmet etmeye adayım önce dualarınızı sonra desteklerini bekliyorum Allah sizden razı olsun  Mhp Salihli ilçe başkanı Mehmet Akın Mhp Türkiye’nin en köklü teşkilata yapısına sahip olan partisidir. Partimiden sizin gibi gençleri aday adayı görmek bizi sevindirdi bu yolda başarılar diliyorum. 

Ülkü Ocakları Salihli ilçe başkanı Musa Şentürk aday adaylığınız için sizi tebrik ediyorum hakkınızda hayırlısı olsun başarılar diliyorum güzel hizmetler yapmanızı temenni ediyorum dedi