AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, Aday Adaylığını açıkladıktan sonra Manisa AK Parti ilçe teşkilatlarını ziyarete devam ediyor.

13 Mart 2023 günü Akhisar Bülent Ciğeroğlu Kültür Merkezinde yapmış olduğu Aday Adaylık açıklamasından sonra ilçe teşkilatlarını gezerek destekleri isteyen Fatih Füzün, Türkiye Yüzyılı sloganıyla 14 Mayıs 'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve hükümet seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti Gördes İlçe Teşkilatı, Gördes Belediyesi,  AK Parti Demirci İlçe Teşkilatı, AK Parti Köprübaşı İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden ve AK Parti Salihli İlçe Teşkilatının düzenlediği Aday Adayları tanımı programına katılan Fatih Füzün, kendini tanıtmaya ve destekleri almak için ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Fatih Füzün yapmış olduğu açıklamada; "Teşkilatlarımızın 14 Mayıs ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve hükümet seçimlerine tüm kadrolarıyla hazır olduğunu görmek beni çok mutlu etti. Bende bu dava uğrunda gerek teşkilatlarda gerekse ilçe başkanlığında bu yollardan çok geçtim. Ne kadar zor ve bir o kadarda keyifli bir görev olduğunu çok iyi biliyorum. ALLAH'ın izniyle 14 Mayıs'ta sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde Cumhur ittifakı olarak bu seçimi kazanacağımıza olan inancımız tamdır. 14 Mayıs'ta Reisimizi tekrardan Cumhurbaşkanı yapacağız. Bizler yıllardır Teşkilatlarımızda görev aldık. İlçemize birçok hizmetlerde bulunduk. Artık tüm Manisa'ya ve Ankara'da milletimize hizmet etmek çalışıyoruz. Heybemiz dolu, çok fazla proje ve birikimimizle milletimize hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. Rabbim bizlere memleketimize ve ülkemize hizmet etmeyi nasip etsin." dedi.

AK Parti Akhisar İlçe Başkanlığı görevi yapan ve AK Parti teşkilatında birçok hizmetlerde bulunan Fatih Füzün, Manisa ilçelerini gezerek temayül yoklaması öncesinde AK Parti İlçe teşkilatlarını gezerek desteklerini istemeye devam edeceğini dile getirerek, genel merkezin ve üyelerin takdiriyle Aday gösterilsin yada gösterilmesinin dava yolunda çalışmaya devam edeceğini bildirdi.