AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, Akhisar MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal’ı mhp İlçe teşkilatında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde sağlık sorunu yaşayan Ahmet Namal’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Füzün, yaklaşan seçimler hakkında da istişarede bulundu.

Akhisar’da uzun yıllar birlikte Cumhur ittifakında Füzün AK Parti, Namal MHP ilçe başkanlığı yaptı. Yaklaşan seçimlerin ülkenin geleceği açısından da çok önemli olduğunu dile getirdiler. 

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, Namal’a geçmiş olsun dileklerini iletirken; “Ahmet başkanımız ile birlikte uzun yıllar birlikte birçok işe imza attık. Amacımız ve gayemiz hep Akhisar olmuştur. Ahmet başkanım bu yoğunluğun arasında da sağlık sorunları yaşadı. Rabbim sağlık sıhhat versin. Büyük geçmiş olsun. Ahmet başkanımız bizim için çok önemli ona bu zorlu süreçte ihtiyacımız var. Rabbim sağlık, sıhhat versin İnşallah. Önümüz de 14 Mayıs seçimleri var ALLAHIN izniyle bu süreci birlik ve beraberlik içerisinde başarıyla atlatacağız. Akhisar’dan bir ve birden fazla vekilin olması memleketimiz için çok önemli. Milletvekilliği süreci gerçekten çok önemli bir süreç, Akın kardeşimle de diyaloğumuz çok iyidir. Ona da bu süreçte başarılar dilerim. Rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin.” Dedi.

Akhisar MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, Fatih Füzün’ün ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Fatih başkanımla birlikçe Akhisar’da çok çalıştık. Bundan sonra da birlikte mücadele edeceğiz. Bizler ülkemizin yaşadığı bu asrın felaketinden sonra gerek hükümetimizin gerekse Cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Biz bizzat canlı şahitleri olarak deprem bölgesinde devletin ilk andan itibaren orada olduğunu ve halende deprem zede vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ettiğini biliyoruz. Allah’ın izniyle bu günleri de atlatacağız. Bu toplum gerçekten çok kadim bir toplumdur. Kimse kalkıp bura da devlet yok diye naralar atmasın. Türk milleti her daim nerde bir mazlum, nerede bir mağdur varsa yanında olduğu gibi bundan sonra bu şefkatli elini göstermeye devam edecektir. Allah’ın izniyle de 14 Mayıs’ta Cumhur ittifakı olarak hep birlikte çalışarak seçimi kazanacağımıza olan inancım tamdır. Akın kardeşim benim manevi oğlum gibidir. Bu yola birlikte çıktık. İNŞAALLAH hem Fatih başkanımızı hem de Akın kardeşimizi Ankara’da görmek isteriz. Şahsımı ve Partimize yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı da sizlere teşekkür ederim.” Dedi.

Fatih Füzün’ü yapmış olduğu ziyarette, MHP’de ilçe başkanı Ahmet Namal, MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, MHP İlçe yöneticileri ve üyeleri karşıladı.