AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, depremden dolayı Akhisar’a yerleşen depremzedelerle iftar programında bir araya geldi.

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, asrın felaketi diye nitelendirilen 6 Şubat 2023 günü meydana gelen ve 11 şehrimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremde, memleketlerini terk edip Akhisar’a yerleşmek zorunda kalan depremzedelere, Akhisar Gölet Düğün Salonunda iftar programı düzenledi.

Akhisar Gölet Düğün Salonunda düzenlenen iftar programına yağmura rağmen depremzede aileler ailecek katıldı. Birçoğunun AK Parti Akhisar İlçe Başkanlığından tanıdıkları Fatih Füzün’e de destekleri gözlerden kaçmadı. AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, iftar programına katılan tüm misafirler ile tek tek ilgilendi.

Oruçlarını açan ve yemeklerini yiyen misafirlere sofra duası yaptıran ve depremde hayatlarını kaybeden tüm şehitler için dua okuyan AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, iftar programına katılan misafirlere seslendi.

SİZLER BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ

“Bu mübarek günlerde sizin gibi misafirlerin başımızın üstünde yeri var. Asrın felaketi gibi büyük bir depremde sizler gibi kıymetli misafirleri Akhisar’ımızda ağırlamak ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Aynı vatanda birlik ve beraberlik içerisinde yaşamanın faziletini bu depremden sonra daha iyi gördük. Bu felaket hepimizin başına gelebilirdi ama Rabbim bizleri daha beterlerinden korusun. Sizlerin her türlü isteklerinize ve arzularınıza Cumhurbaşkanımız önderliğinde yardım olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İster hükümetimize ister bizlere her tülü isteklerinizi yöneltebilirsiniz, elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız. Sizler bizim emanetlerimizsiniz. İnşallah sizleri de en kısa zamanda Cumhurbaşkanımızın başlattığı konutlara yani evlerinize kavuşturana kadar sizlere ellerimizden gelen her şeyi yapacağız.” Dedi.

İftar yemeğinden sonra depremzede çocuklara yüz boyaması yapılırken, balon ve oyuncak hediyesinde bulunan Fatih Füzün, çocuklarla da bire bir ilgilendi. Katılan misafirler Fatih Füzün’e iftar programından dolayı teşekkür ederken, Fatih Füzün’le de fotoğraf çekildiler.