Kalıcı güzellik ve uzman çözüm sloganı ile hizmet verecek olan Elif Doğrul İğneli Epilasyon Merkezi, Akhisar’ın Paşa Mahallesi 12 Sokak Numara 26/3 D: 1’de bulunan adresi önünde düzenlenen organizasyonda işyerinin açılış kurdelesini Akhisar Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Durmuş Çelik, Akhisar Bakkallar Odası Başkanı Zafer Kara, Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, işyeri sahibi Elif Doğrul ve eşi Emrah Doğrul birlikte kestiler. 

İğneli Epilasyon sertifikalarının tamamına sahip olduğuna vurgu yapan işyeri sahibi Elif Doğrul; “Bu konuda tüm eğitimlerimizi ve sertifikalarımızı aldık. İşimizi uzmanlıkla yapıyoruz. Akhisar’da bir ilk olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Randevu ve bilgi almak isteyen tüm müşterilerimizi bekliyoruz. İşyerimi açarken bana en büyük desteği sağlayan eşim Emrah Doğrul’a çok teşekkür ediyorum.”

İşyerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Akhisar Bakkallar ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Zafer Kara, Akhisar ekonomisine katkı sağlayacak işletmelerin ve girişimcilerin özellikle kadın girişimcilerin cesaretle işyeri açıp yönetmeleri ve işletmelerinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

İğneli Epilasyon hakkında;

İğneli epilasyon yönteminde ince bir iğne yardımı ile kıl köküne girilir ve elektrik ile kökün yakılması sağlanır. Kılın tamamen işlevsiz hale getirilmesi sonrasında kıl kökü cımbızla çekilir. Kılların alınacağı bölgeye lokal anestezi yapılır. Her kıl köküne ayrı ayrı iğneyle ulaşılır ve elektrik verilir.