Öğrenciler Başkan Hızlı'yı Soru Yağmuruna Tuttu

Akhisar Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulu 3. Sınıf B Grubu öğrencileri liderlik konusundaki dersleri ile ilgili uygulamalı eğitim almak üzere Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Öğrenciler Başkan Hızlı'yı Soru Yağmuruna Tuttu

Akhisar Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulu 3. Sınıf B Grubu öğrencileri liderlik konusundaki dersleri ile ilgili uygulamalı eğitim almak üzere Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti. Sınıf öğretmeni Gülten Okay, Sınıf Anneleri Aynurt Kurt ve Hatice Tosun, öğrenciler ile birlikte seçme ve seçilme kanunu kapsamında liderlik vasfına sahip kişi ve kişileri ziyaret ederek bu konu kapsamında bilgilendirme ziyareti yaptılar.


Öğrenciler sırasıyla Başkan Hızlı’ya sorular sordu. Tüm soruları içtenlikle cevaplayan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; ziyarette öğrencilere geçmişten günümüze uzanıp gelen ve bu yıl 553. yılını kutlanacak Çağlak Festivali ile ilgili bilgi edinmeleri konusunda ödev verdi. Akhisar Belediyesi Gölet alanında bulunan trafik parkurunda eğitim görmek isteyen öğrencilerin sorusuna yanıt veren Başkan Hızlı “bu parkur ile ilgili bizlerden istek bulunursanız bizler de bu konu ile ilgili çalışmalarımıza hemen başlayacağız” dedi.  Çocuklar için oyun alanları ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Hızlı “Yine gölet alanımızda çok büyük bir çocuk alanı yaptık ve özellikle hafta sonları çocuklarımız buralara büyük ilgi gösteriyor. Bunun yanında piknik alanlarımızın da burada bulunması nedeniyle yaşanabilir bir alan kazandırdığımız için mutluyuz. Çocuklarımız için bunların yanında mahalle konaklarımız var, belediye hizmet binamızın en üst katında bir sanat atölyesi açtık. Tabiki bunlar yeterli değildir gitgide bunları arttıracağız.” dedi. Belediye Başkanlığı görevlerinin sağladığı kolaylıklar ve zorluklar sorusuna yanıt veren Hızlı “kutsal bir görevi icra ettiğimize inanıyorum. Bu bakımdan dolayı bu görev bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Zorluklarına gelince ailevi zorluk yaşıyoruz, ailem ile fazla birlikte olamıyorum” dedi.


YORUM EKLE
YORUMLAR
asdsasadas
asdsasadas - 9 yıl Önce

100weasdasdasddddddddddddddddda

ahmet inkapar
ahmet inkapar - 9 yıl Önce

olacak gibi, çalışmaya devam

hrth
hrth - 9 yıl Önce

htryrtururu

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber