Efendi Mahallesi'nde yeni bir işletme olan Öykü Organizasyon, Şehit Serdar Denizer Sokak No:138 adresinde hizmete açıldı. Açılış töreni, Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hızır Şenol tarafından gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasında Hızır Şenol, iş yeri sahibi Veysel Akyol’a teşekkür ederek, "Bu mutlu ve heyecanlı günde, iş yeri sahibi kıymetli kardeşim ve yol arkadaşım Veysel Akyol’u yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. 'Rızkın onda dokuzu ticarettedir' sözünü hatırlatarak, böyle güzel bir iş yerini mahallemize ve Akhisar’a kazandırdığı için işletme sahibi kardeşimize teşekkür ediyorum ve Rabbimden helalinden bol kazançlar temenni ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun," dedi.

Tören, kurdele kesiminden önce yapılan dua ile başladı ve ardından pilav ve ayran ikramı ile sona erdi. Kurdele kesiminde Hızır Şenol, sunucu ve radyo programcısı Ruhina Rüya Başlamış, işletme sahibi Veysel Akyol, Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Eşref Acar ve işletme sahibinin eşi Semra Akyol yer aldı.

Editör: Mustafa Özdemir