Restoranınızın yerleşimini düzenlemek: doğru tasarımı ve mobilyaları seçmek için tercih edebileceğiniz marangozluk ve metal sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli masa sandalye ustalarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İster bir restoranın oluşturulması, ister yenilenmesi olsun, maksimum sayıda müşteriyi çekmek için her ayrıntı önemlidir. Mimari ve dekor çok önemlidir. Bunun için yerleşim düzeni seçimi, işletmenize kazandırmak istediğiniz atmosfere göre olmalı ve mutfağınızı yansıtmalıdır. Aslında bir gurme restoranının atmosferi , örneğin bir barın atmosferinden daha lükstür. Mobilya seçiminden, dekorasyon tarzı seçimine ve yerleşim düzeni için gerekli çalışmalara kadar projeyle ilgilenecek bir iç tasarım profesyonelinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz .

Bistro masası: yuvarlak veya kare

Bistro masası sıcak, samimi ve yerden tasarruf sağlar. Üstelik ailenizle veya arkadaşlarınızla rahat bir ortamda bir araya gelmenizi sağlayan mobilyalardır . Kare veya yuvarlak, üst kısmı genellikle küçüktür ve bu da onun avantajını oluşturur. Yerden yüksekliği 70 cm'yi geçmez. Ahşap gibi zamana dayanıklı orijinal malzemelerden yapılmıştır . Bistro masaları restoran ve barlar için idealdir.

Dikdörtgen Masa

4 ayaklı dikdörtgen masa üzerinde ailenizi ve dostlarınızı ağırlayabilirsiniz . Çoğunlukla ahşap veya seramikten yapılır, bazen üst kısmı lamine edilebilir ve bacaklar metalden yapılabilir. Dikdörtgen masaların çeşitli tarzları vardır: çağdaş, İskandinav, endüstriyel ve tasarım . Evde, restoranlarda, snack barlarda ve barlarda kullanılabilirler.

Eğimli Masa

Üstü açılır masalar , taşıma ve saklama dahil olmak üzere kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla eğilebilir. Dikdörtgen, kare veya yuvarlak olabilir . Açılabilir üst kısmı yerden tasarruf sağlar . Genellikle paslanmaz çelikten yapılır ve bacaklar sıklıkla alüminyumdan yapılır. Açılır kapanır masalar barlarda, restoranlarda ve diğer işletmelerde kullanılabilir.

Katlanır Masa

Katlanır masa, ayakları masa tablasına doğru katlanacak şekilde katlanabilen bir mobilya parçasıdır. Bu tür masalar hem pratiktir hem de taşınması kolaydır . Yuvarlak veya dikdörtgen şeklinde bulunur ve ahşap veya paslanmaz çelikten yapılır. Özellikle teras restoranlar için mükemmel bir yemek masasıdır.

Bir restoran için tezgah seçimi

Tezgahın boyutları ne olursa olsun restoranınıza sıcak bir atmosfer katacaktır. Ailesiyle birlikte öğle yemeğine gelen müşteriler için yemek samimi bir ortamda geçmektedir . Bu onlara evde aile yemeği ruhunu hatırlatmaya yardımcı olacaktır. Bir bistro restoran için özellikle bir bank koltuk tavsiye edilir . Bunun tersine, bir gurme restoranında mutfak ve lezzet deneyimi ön plandadır. Bu nedenle dekor sade ama aynı zamanda zarif olmalıdır.

Masalar hakkında bilgiler dışında cafe masa sandalye imalatı için www.imalatciyiz.com 'u ziyaret edebilirsiniz.