Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, göreve geldiği günden bugüne halkın içinde olmaya ve vatandaşlardan aldığı talep ve sorunlara hızlı çözümler üretmeye devam ediyor. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve ilçe yönetimiyle birlikte Nuri Giyik Sanayi Sitesinde bulunan esnafları ziyaret eden Başkan Dutlulu, esnafların talep ve önerilerini yerinde dinledi.  Akhisar Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında esnaflara bilgiler veren Başkan Dutlulu, vatandaş ve esnaflarla birebir sohbetler de gerçekleştirerek her bir esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Ziyaretler sırasında Akhisar Belediyesi’nin hizmetleriyle ilgili esnaflara bilgilendirmede bulunan Başkan Dutlulu, vatandaşların taleplerini de not alarak çözüm odaklı çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini ifade etti.

 “HIZLI ÇÖZÜMLER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“Seçimden seçime değil sürekli halkımızın içindeyiz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Besim Dutlulu, “Sanayi esnafımızı ziyaret etmekten, onların sohbetine ortak olmaktan çok keyif alıyorum. 5 yıllık görev sürem boyunca esnaflarımızın sürekli yanlarında oldum. Olmaya da devam edeceğim. Bu gün de sanayi esnafımızın hatrını sorarak, talep ve önerilerini dinledik. Bizim yetkimizde olan alanlarda hemen çalışmalarımızı başlattık. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yetki alanındaki çalışmaları da tekrar yetkililere ilettik. Sanayi esnafımıza gösterdikleri misafirperverlik ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Her zaman halkımızın içinde ve esnafımızın yanında olmaya, onların isteklerine hızlı çözümler üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sanayi esnafları, Başkan Dutlulu’nun ve Akhisar Belediyesi’nin 5 yıllık süreçteki hizmetlerinden çok memnun kaldıklarını ifade ederek, yaklaşan yerel seçimlerde desteklerinin Başkan Dutlulu’dan yana olduğunu vurguladı.