Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, kırsal mahalle ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Bu kapsamda Pınarcık ve Harmandalı mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu, mahalle halkıyla bir araya gelerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sık sık gerçekleştirdiği kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Pınarcık ve Harmandalı mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu’ya Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı, Ekrem Kayserili ve Bedri Türk ile Akhisar Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürü Hasan Umutlu da eşlik etti.

Başkan Dutlulu ve ekibi ilk olarak Pınarcık Mahallesini ziyaret ederek burada Mahalle Muhtarı İlhan Ertekin ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Mahalle halkı ile uzun süre sohbet eden Başkan Dutlulu, mahalle sakinleriyle birlikte ihtiyaç ve talepler doğrultusunda yapılabilecek çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Muhtar İlhan Ertekin ve mahalle halkı yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Dutlulu ve ekibine teşekkürlerini iletti. 

Başkan Dutlulu daha sonra Mahalle sakinlerinden İbrahim Özgül ve Nevriye Özgül çiftini evinde ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Başkan Dutlulu ve ekibi sonrasında Harmandalı Mahallesine geçerek burada da Mahalle Muhtarı Halit Sarıgöz ve mahalle halkının davetine katıldı. Mahalle halkının çay davetine icabet eden Başkan Dutlulu, “Hem merkezde hem de köylerde, insan odaklı belediyecilik anlayışımızla her zaman halkımızın yanındayız.  Pınarcık ve Harmandalı Mahallelerimizi ziyaret ederek, mahalle halkımızın çay davetine katıldık, görüş ve önerilerini dinledik. Mahallelerimize kazandırdığımız hizmetlerden halkımızın memnun olması bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Halkımızın diğer isteklerinin de notunu aldık. Bunları da en hızlı şekilde gidereceğiz. Akhisar’ımız için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı memnun olduklarını dile getiren Harmandalı Mahalle Muhtarı Halit Sarıgöz ve mahalle halkı yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Dutlulu ve ekibine teşekkür etti.