On bir ayın sultanı Ramazan’ın başlaması dolayısıyla huzur ve mutluluğu bir arada yaşadıklarını belirten Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi Ramazan ayının bolluk, bereket, sağlık ve mutluluk içinde geçmesi temennisinde bulundu.

Başkan Adayı Ömer İşçi Ramazan ayına dair güzel dileklerini şu cümleleriyle belirtti:

"İslam aleminde dinimizin maneviyatını yansıtan, paylaşma ve dayanışmaya vesile olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Günümüzde ne yazık ki İslam coğrafyalarında yaşanan zulüm ve katliam nedeniyle, İslam'ın barış, sevgi ve adalet mesajını bir kez daha hatırlamaya, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) çağrısını duyurmaya ve onun yol göstericiliğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz.

Mübarek Ramazan ayı birlik, beraberlik ve barışın önemini bizlere yeniden hatırlatmak için en güzel vesilelerden biridir. Bu mübarek ayda bizlere düşen görev yardımlaşmanın ve dayanışmanın, barışın ve kardeşliğin güzelliğini en iyi şekilde yaşayıp yaşatmaktır. 

Bu duygu ve düşüncelerle,  Yüce Allah'tan bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifin Akhisarlı hemşehrilerime ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabb'im, ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin."