Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmalarına hız veren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Akhisar Selçikli ve Tütenli köylerinde vatandaşlarla buluştu. 

Ziyaretlerinde Bakırlıoğlu’na Millet İttifakı ilçe başkanları eşlik etti. 
İkinci turda seçimi mutlaka kazanacaklarını belirten Bakırlıoğlu kara bir propagandayla karşı karşıyayız dedi. 

CHP’li Bakırlıoğlu köylerde yaptığı konuşmada, yalan ve iftira dolu bir kampanya yürütüyorlar. 

Bizzat Recep Tayyip Erdoğan sahte videolar hazırlatıp mitinglerinde gösterdi. 
Sahte Sözcü gazetesi bastırıp dükkan ve evlerin kapılarına bıraktılar.
Nevşehir Belediyesi muhalefet adına sahte reklam afişleri astı. 

Halkımız Yalana İftiraya Prim Vermedi.

Bunun adı seçim çalışması değil, alçaklık, ihanet iftira ile seçimi alma çalışması. 
Halkımız buna pirim vermediğini gösterdi. Kemal Kılıçdaroğlu’na yüzde 45 oy verdi. İkinci turda bize kazanmanın işaretini verdi. 

Bize teröristlerle işbirliği yapıyor diyen AKP Hizbullah terör örgütü mensuplarını milletvekili seçtirerek meclise taşıdı. 

Daha yemin bile etmeden milli eğitim müfredatını değiştireceklerinden, kadınları evcil hayvan gibi sahiplendireceklerinden bahsediyorlar. 

CHP Her Türlü Teröre Karşı!

Millet ittifakı ve CHP olarak her zaman teröre karşı olduğumuzu söylüyoruz. Terörle iş birliği yapanlar, FETÖ terör örgütünü başımıza bela edenler, PKK ile anlaşmaya çalışanlar, imralıya heyet gönderenler, Osman Öcalan’ı TRT’ye çıkarıp AKP’ye oy istetenler en büyük terör destekçisidir. 

Mülteciler Evlerine Dönecek!

Bu iktidar sınırlarımızı kevgire döndürdü. Ülkemiz göçmen cennetine döndü maalesef. Kaçak yollardan Türkiye’ye gelenlerin sayısı 10 milyonu buldu.
Bu misafirlik çok uzadı. En kısa zamanda mültecileri, göçmenleri, kaçak gelen yabancıları ülkelerine dönmeleri için çalışacağız.  

Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanı Olacak!

Devletin tüm olanaklarını kullanarak kara propaganda yapanlara vatandaş izin vermeyecek. 
Ülkenin geleceğine dair hiçbir projesi olmayan, 20 yıldır yolsuzluk batağına batmış, ahlaki çöküntü içinde olanlar bu ülkeye hiçbir şey veremezler. 

Dürüst, ahlaklı, onurlu bir siyasetçi olarak Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanı seçilecek. Kara propaganda kaybedecek iyilik kazanacak. 

Emekliye 15 bin lira bayram ikramiyesi
Sözümüz söz.

14 Mayıs seçimlerinden önce ne söz verdiysek hepsini gerçekleştireceğiz. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığında memurlara, emeklilere, çiftçiye, esnafa verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz.