14 Şubat Sevgililer Günü dünya genelinde kutlanan ve sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz en özel gün. Tabi ki bu özel günde de en anlamlı hediye çiçekler. Akhisaricekcilik.com her zevke özel tasarım çiçeklerle bu anlamlı günde hizmetinizde. Hızlı ve ücretsiz teslimat, online satış imkanlarıyla akhisarcicekcilik.com Akhisar’ın ilk ve tek online çiçekçi unvanına sahip.

Pandemiyle beraber hayatımızdaki yerini daha çok hissettiren şeylerden biride online satış mağazaları oldu. Bu bağlamda birçok dalda online satış mağazaları kuruldu. Tek tıkla sipariş verebilme, ürün çeşitliliği, ücretsiz kargo gibi birçok fayda sağlayan bu satış siteleri hayatımızı kolaylaştırdı. Fakat bu faydalarının yanında ulusal çapta hizmet veren bu satış mağazaları çeşitli handikapları da beraberinde getirdi. Türkiye geneline satış yapmaları organizasyonda birçok eksikler doğurdu ve sipariş verilen üründen farklı ürün gönderimi, kırılmış ve bozulmuş ürünler, günler sonra gerçekleştirilen teslimatlar, müşteri temsilcilerine ulaşılamama vb. gibi sorunlarla karşılaşıldı.  

Bu sıkıntıları fark eden Karya Çiçekçilik, akhisarcicekcilik.com isimli satış mağazasını kurmaya karar verdi. Sadece Akhisar ve çevresine hizmet veren akhisarcicekcilik.com hızlı teslimat, güvenilir alışveriş ve her an ulaşılabilir yetkilileriyle Akhisar’a sadece çiçek sektöründe hizmet vermektedir.  

Hürriyet mh. Hilaliye cad. No 7/1A  Akhisar adresinde bulunan Karya Çiçekçilik’te hazırlanan ve gönderimi sağlanan ürünler, en taze çiçeklerden aynı gün hazırlanıp alıcısına ulaştırılmaktadır. Akhisarcicekcilik.com'u diğer ulusal rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, en ufak bir eksiklik veya hatada kolayca ulaşılabilir olması ve her an bir yetkiliyle görüşebilme şansınızın olması. Akhisar içerisinde hazırlanıp gönderilmesi de diğer bir avantajı olup; hassas ve kolayca bozulabilen çiçeklerin, taze bir şekilde elinize ulaşabilmesi. 

14 Şubat Sevgililer Gününde ve diğer özel her anınızda 365 gün yanınızda olan akhisarcicekcilik.com tüm müşterilerini sitelerini ziyaret etmeye davet ediyor.

TIKLA HEMEN SİPARİŞ VER

akhisarcicekcilik.com

https://www.facebook.com/akhisarcicekcilik/

https://www.instagram.com/akhisarcicekcilik/