Akhisar Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen bağış gecesi, SMA hastası İclal Bakır için duygu dolu anlara sahne oldu. Gecede, Akhisar'ın önde gelen isimleri, siyasetçiler, ve birçok vatandaş bir araya geldi.

Bağış gecesine katılan önemli isimler arasında Akhisar Kaymakamı Murat Kütük, Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Albay Hüseyin Borazan, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Zafer Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali Can Lopoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Muhtarlık İşleri Müdürü Murat İpek, Akhisarspor’un eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu gibi önemli isimler bulunuyordu.

Özkan Sözbilen ve Ruhina Rüya Polat'ın sunumunu yaptığı gecede toplamda 5 milyon 790 bin TL'nin üzerinde bağış toplandı. Bu destek, Iclal Bakır'ın tedavisi ve ihtiyaçları için büyük bir umut oldu. Yardımseverlerin beyan ettiği toplam miktarın önümüzdeki Perşembe gününe kadar hesaba yatırılması planlanıyor. Geceye katılan gönüllü abla ve abiler de büyük bir özveriyle çalışarak kampanyanın başarılı olmasına katkıda bulundular. İclal Bakır'ın ailesi, bu destekle birlikte umut dolu bir geleceğe bir adım daha atmış oldu.