Akhisar’da Hacıishak Mahallesi 252 sokak üzerinde kimliği belirsiz iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı.

Edinilen bilgiye göre bugün saat 15.30 sıralarında aralarında husumet olduğu iddia edilen iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışma sonrası bir grup kimliği belirsiz kişiler yanlarında bulunan pompalı tüfek ile açık kasa kamyonete ve otomobile rastgele ateş etti. İki grup arasındaki silahlı çatışmanın ardından kimliği belirsiz kişiler olay yerinden uzaklaştı. Olay yerine çok sayıda emniyet ekibi sevk edildi.

Ambulans ekiplerine saldırı

Olay yerine yaralıları almaya gelen 112 acil servis ekiplerine yine kimliği belirsiz kişilerce saldırı emniyet güçlerinin araya girmesi ile engellendi. Ardından 112 acil servis ekipleri yaralı 2 kişiyi Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesine kaldırırken bazı kişiler de emniyet yetkililerince gözaltına alındı.

Olay yeri incele ekipleri çalışmalara başladı

252 sokak üzerinde insanların da bulunduğu kalabalık içerisinde meydana gelen silahlı çatışmada henüz 3 kişinin yaralandığı ifade edilirken Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler de olay yerinde incelemelere başladı. Şüphelilerin ise arama çalışmalarına devam edildiği bildirildi.