23 Nisan kutlama programının ikinci resmi bölümü ise Efendi Mahallesinde bulunan Hüseyin Alhat İlkokulu bahçesinde yapıldı. Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, Garnizon Komutanı Hava İstihkam albay Mehmet Şahin, Belediye Başkanı Salih Hızlı, diğer kurum müdürleri, ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile okulu yaptıran hayırsever Hüseyin Alhat’ın da katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer yaparken ardından okul öğrencilerinin hazırladığı gösteri ve etkinlikler büyük beğeni topladı.
(BG-HŞ-ED-MÖ)
![](/reklam/haberici.gif)
![](https://www.akhisarpress.com/reklam/dogus/haberici.gif)
![](https://www.akhisarpress.com/reklam/sehzadeicreklam.gif)
![](https://www.akhisarpress.com/reklam/20150307.gif)
![](https://www.akhisarpress.com/reklam/tansanmedical.gif)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/1.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/2.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/3.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/4.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/5.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/6.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/7.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/8.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/9.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/10.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/11.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/12.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/13.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/14.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/15.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/16.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/17.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/18.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/19.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/20.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/21.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/22.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/23.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/24.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/25.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/26.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/27.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/28.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/29.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/30.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/31.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/32.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/33.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/34.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/35.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/36.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/37.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/38.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/39.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/40.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/41.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/42.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/43.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/44.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/45.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/46.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/47.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/48.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/49.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/50.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/51.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/52.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/53.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/54.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/55.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/56.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/57.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/58.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/59.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/60.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/61.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/62.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/63.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/64.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/65.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/66.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/67.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/68.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/69.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/70.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/71.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/72.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/73.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/74.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/75.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/76.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/77.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/78.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/79.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/80.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/81.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/82.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/83.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/84.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/85.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/86.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/87.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/88.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/89.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/90.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/91.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/92.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/93.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/94.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/95.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/96.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/97.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/98.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/99.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/100.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/101.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/102.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/103.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/104.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/105.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/106.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/107.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/108.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/109.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/110.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/111.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/112.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/113.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/114.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/115.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/116.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/117.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/118.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/119.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/120.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/121.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/122.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/123.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/124.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/125.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/126.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/127.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/128.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/129.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/130.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/131.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/132.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/133.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/134.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/135.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/136.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/137.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/138.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/139.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/140.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/141.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/142.jpg)
![](https://www.akhisarpress.com/haberfoto/2017/4/23/celenk/143.jpg)