Akhisar Yeni Yöntem Kurs Merkezi, öğrencilere daha iyi bir eğitim sunmak amacıyla Hürriyet Mahallesi, 212 Sokak numara 9/A adresinde hizmete girdi. Kurs merkezinin açılışı, kurucular Gülçin Aktaş, Erhan Aktaş, Serra Gürmen, Ömer Gürmen ve Hilmiye Yüksel’in ev sahipliğinde coşkulu bir törenle gerçekleşti. Açılışa özel tanışma indirimleri de sunuldu, böylece öğrencilere ve ailelerine cazip fırsatlar sağlandı.

Açılış programı, Hilaliye Kuran Kursu Öğretmeni Şeref Özdemir’in yaptığı dua ile başladı. Açılış kurdelesi, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fettah Gürmen, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, CHP İlçe Başkanı Hayriye Hacet, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, YRP İlçe Başkanı Hızır Şenol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erden ve Vergi Dairesi Müdürü Uğur Taşdemir’in katılımıyla kesildi.

Bu yeni eğitim kurumu, Akhisar’daki öğrencilere modern ve yenilikçi eğitim metodları sunmayı amaçlıyor. Yeni Yöntem Kurs Merkezi, bölgedeki eğitim çıtasını yükseltmeyi ve öğrencilerin akademik başarılarını artırmayı hedefliyor.