Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Adem Duran ve yönetimi, AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün’ü seçim ofisinde ziyaret etti.

Seçim tarihinin açıklanmasından sonra 13 Martta Aday Adaylığı’nı açıklayan ve o günden bu güne birçok kesimden sayısız destek alan AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün’e bir destekte Ülkü Ocakları Başkanı Adam Duran’dan geldi.

BİZ HER ZAMAN YANINIZDSAYIZ
AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı  Fatih Füzün’ün, Akhisar Tahir Ün Caddesinde seçim ofisini ziyaret ederek, adaylık yolunda başarılar dileyen Ülkü Ocakları Başkanı Adam Duran; “ Çıktığınız bu kutlu ve onurlu dava yürüyüşünüzde Rabbim hakkınızda hayırlı olanı eylesin. Rabbim memleketinize ilçe başkanı iken hizmet ettiğiniz gibi milletvekili olarak ta hizmet etmeyi nasip etsin. Biz her zaman yanınızdayız elimizden gelen neyse sonuna kadar yardımcı olmaya hazırız. Hakkınızda hayırlı ve uğurlu olsun.” Dedi.

BU HAKLI DAVA DA ÖMRÜMÜZÜ ADAMAYA ANT İÇTİK
AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı  Fatih Füzün, Akhisar Ülkü Ocakları başkanının ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Adem başkanımla uzun yıllar birlikte mücadele verdik. Davamız ve hizmetimiz her zaman vatanımız ve milletimiz olmuştur. Rabbim İnşallah bu hizmetimizi daim eyler. Bizler ülkemizin ve milletimizin geleceği için hizmet etmeye, bu haklı dava da ömrümüzü adamaya ant içtik. İnşallah 14 Mayıs’ta da milletimizin desteği ile bu ülkeye hizmet etmeye davam edeceğiz. Desteğiniz ve ziyaretiniz için teşekkür ederim.” Dedi.