Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası, yeni hizmeti olan Akhisar Ticaret Kartı'nın tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Sami Karaoğlan, şunları ifade etti:

"Mübarek Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda üyelerimizi Akhisar Ticaret Kartı ile tanıştırmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Toplumsal dayanışmanın en yoğun yaşandığı bu günlerde, milli ve manevi değerlerimizin ışığında işbirliği ve dayanışma ruhunu pekiştirmeyi hedefliyoruz.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimiz arasındaki ticareti canlandırmak ve yerel markalar arasındaki işbirliğini desteklemek önceliklerimiz arasındadır. Bu doğrultuda, üyelerimiz arasındaki işbirliğine katkı sağlayacağını düşündüğümüz Akhisar Ticaret Kartı'nı hayata geçirdik. Bu kart, üyelerimize birçok avantaj sağlamanın yanı sıra, işletmelerinin bilgilerini içeren bir fatura kartı olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Akhisar Ticaret Kartı, üyelerimize avantajlı alışveriş imkânının yanı sıra, Türkiye genelindeki anlaşmalarımızla konaklama, restoran, seyahat, sağlık gibi ihtiyaç duydukları alanlarda da destek olmayı hedeflemektedir. Kartın avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için ww.akhisarticaretkart.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu kartın hayata geçirilmesinde emeği geçen ATSO Yönetim Kurulu Üyelerimize, ATSO Meclis Üyelerimize ve tabii ki ATSO üyelerine teşekkür ederim. Akhisar Ticaret Kartı'nın odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam âleminin, hemşerilerimizin ve Akhisar iş dünyasının Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bayramın ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum. Ramazan Bayramınız mübarek olsun."