banner113

Efsane Futbolcular Akhisar'a geliyor

Yıldızlar  Karması adı altında  Türkiye’nin dört bir köşesinde futbol oynamış, efsane olmuş 17 futbolcu Akhisar Thyaterıa Masterler takımının davetlisi olarak Akhisar’a geliyorlar.

Efsane Futbolcular Akhisar'a geliyor

11 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30 da  bir maç yapacaklar.

Akhisar Thyateıra Masterler  takımı başkanı Ünal Balanuyan, bir ay önce takımlarını kurduklarını, ilçede ilgi ile karşılandığını, kuruluş için  düzenlenen gecede  takım kaptanı Emin Kökçü’nün yakın arkadaşı Diyarbakırspor’un efsane kaptanlarından Şener Özdil’in de  katıldığını da  belirterek, “Kaptan Emin arkadaşımızın gayretleri ile  Türkiye’nin dört bir köşesinden futbol oynamış 20 kişilik bir kafile gelecek. Yapacağımız maça tüm Akhisarlıları davet ediyoruz.”

Thyateıra Masterler  takımının  kaptanı, Akhisarspor’un efsane futbolcularından  Emin Kökçü, “Gelecek konuklarımız  Yıldız Karması adı altında sahaya çıkacaklar. Tek tek adlarını yazmaktansa  Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Bursaspor, Trabzonspor, Konyaspor, Kayserispor, Antalyaspor, Denizlispor, Vanspor, Siirtspor, da oynamış arkadaşlarımız ile hem hasret giderip hem de sahada kurtlarımızı dökeceğiz. Maç sonu konuklarımızı misafir edeceğiz.” Dedi.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber