Akhisar Belediyesi tarafından 564’üncüsü düzenlenen Çağlak Festivali konserleri kapsamında ünlü rock müziği sanatçısı Teoman sahne aldı.  On binlerce vatandaş, ünlü şarkıcının seslendirdiği birbirinden güzel parçalara eşlik ederek festival coşkusunu doyasıya yaşadı.

Türkiye’nin önde gelen, en uzun soluklu ikinci festivali olan Çağlak Festivali’nin konser etkinlikleri ünlü rock yıldızı Teoman konseri ile başladı. Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Konser alanında düzenlenen konserde Teoman, Akhisarlılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Gecede Teoman’a teşekkür eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, festival kapsamında birbirinden değerli sanatçıları konuk ettiklerini, festivalin tüm hafta coşkulu geçeceğine emin olduğunu söyledi. Başkan Dutlulu, “564. Akhisar Çağlak Festivalimiz tüm coşkusuyla devam ediyor.Türk rock müziğin efsane ismi Teoman mükemmel performansı ve seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla hepimize harika bir gece yarattı. Emeği geçen, katılan herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Başkan Dutlulu konuşmasından sonra Teoman’a,  Akhisar’ın meşhur  zeytin fidanı, zeytin ve zeytin yağlarından oluşan hediyesini takdim etti.

Daha sonra Teoman’ın konserine gelen on binlerce vatandaş, ünlü şarkıcının seslendirdiği birbirinden güzel parçalara eşlik ederek festival coşkusunu doyasıya yaşadı.