Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin yanında olduklarını belirtti. Başkan Dutlulu, belediye arazilerini işleyerek elde ettikleri unlar ile içerisine 500 TL yükledikleri Ramazan Çeklerinin dağıtımına başladıklarını duyurdu. 

Akhisar’a sosyal belediyecilik anlayışını getiren ve kentteki tüm ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak için çalışan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya devam ediyor. Akhisar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü üzerinden dağıtımların devam ettiğini söyleyen Başkan Besim Dutlulu, ihtiyaç sahibi vatandaşların Akhisar Belediyesi’ne ulaşabileceğini söyledi. 

‘Hiç Kimse Yoksa Biz Varız’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Birlik ve beraberliğimizi en sıcak şekilde hissedeceğimiz bu Ramazan ayında da sosyal yardımlarımızla ihtiyaç sahiplerinin yanındayız. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz, belediye arazilerimizi işleyerek elde ettiğimiz unlar ile içerisine belli miktar para yüklediğimiz Ramazan çeklerinin dağıtımına başladı. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız belediyemize müracaat ederek bu yardımlardan faydalanabilir” dedi. 

Yıllarca boş duran Akhisar Belediyesi arazilerini işleyerek, buradan elde edilen gelir ve gıda ürünlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya, örnek sosyal belediyecilik çalışmaları için vatandaşlar teşekkürlerini iletti.