Kırkağaç ve Akhisar'da faaliyet gösteren 45 Mesir Turizm, kültür turları ve okul gezilerinde sunduğu yenilikçi hizmetleriyle dikkat çekiyor. Geçtiğimiz hafta Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile gerçekleştirdikleri kültür turu kapsamında Çanakkale'ye seyahat eden şirket, misafirlerine eşsiz deneyimler yaşattı.

Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşen gezilerle öğrencilere ve misafirlere zengin bir kültür turu sunan 45 Mesir Turizm, sahibi Metin Özkan liderliğinde okullardan gelen yoğun taleplerle karşılaşıyor. Özkan, yaptığı açıklamada, "Okulların gezi programlarına büyük ilgi gösteriyoruz. Tercih eden okullara farklı gezi paketlerini sunarak öğrencilerin kültür turizmine katkıda bulunmalarını sağlıyoruz." dedi.

Okul gezilerinde farklı görsel sunumlar ve profesyonel rehberlik hizmetleri ile öne çıkan şirket, uygun fiyatlar ve çeşitli gezi programları ile öğrencilere unutulmaz anılar yaşatmayı hedefliyor. 45 Mesir Turizm ile iletişime geçmek isteyenler, 0507 664 79 67 numaralı telefondan bilgi alabilirler.