Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ve Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar’ın Göcek Mahallesi’nde meşaleler eşliğinde coşkuyla karşılandı. Başkan Adayı Zeyrek, göreve geldiklerinde Akhisar’daki altyapı sorunlarının çözüleceğini, 2 Ton Su ücretinin 1 TL olacağını, genç ve yaşlılar için ulaşımda indirim ve kolaylık sağlanacağını duyurdu. 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ve Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Başkan adayları hem merkezde hem de köylerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Bu kapsamda Akhisar’ın Göcek Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Adayı Zeyrek ve Başkan Dutlulu, meşaleler ile karşılandı. Başkan adayları, köy kıraathanesinde ve çok amaçlı salonda Göcek Mahallesi halkına yapacaklarını anlattı.  

Mevcut büyükşehir başkanı gibi halktan kopuk bir belediye başkanı olmayacağını, köyleri sık sık ziyaret edeceğini belirten Başkan Adayı Zeyrek seçildiği takdirde  vatandaşların hayatını kolaylaştıracak, ekonomik olarak onları yükten kurtaracak hizmetlere imza atacağını belirtti. 

Zeyrek, “Manisa Türkiye’nin en pahalı suyunu kullanıyor, en sıkıntılı altyapısına sahip şehir. Manisa en sorunlu ulaşıma sahip, merkezde de en kirli havaya sahip. Bunlar çözülmeyecek şeyler değil ancak çözülmesi gereken öncelikli bir şey var. Halkından kopuk, halkının ne istediğini bilmeyen, sadece kendisine ve çevresine rant için çalışan, İzmir’de sırçalı köşkünde oturup Manisa’ya tepeden bakan bir büyükşehir belediye başkanı var. İlk sorunu çözmek bu belediye başkanını değiştirmekle mümkün olacak. Sorunları biliyoruz, hepsini çözeceğiz. Hiç merak etmeyin” dedi.

Akhisar’ın yıllarca büyükşehir hizmetlerinden mahrum kaldığına değinen Başkan Dutlulu, Ferdi Zeyrek’in başkanlığında Akhisar’ın hak ettiği hizmetlere kavuşacağını söyledi. Dutlulu, “Göcek Mahallemizin misafirperverliği için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Göcek mahallemizin ihtiyaçlarını muhtarımızdan öğrendik ve 5 yıl boyunca burada güzel işlere imza attık. Bir 5 yıl daha Göcek Mahallemizi ve tüm Akhisar’ımızı güzelleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Ama büyükşehirin güzel hizmetlerinden faydalanmak istiyorsak Ferdi Zeyrek’in anlattıklarını can kulağıyla dinlemeliyiz. Ne diyor Ferdi Başkan; 2 Ton Su 1 TL olacak. Ulaşımda indirim ve kolaylıklar sağlanacak. Altyapı sorunları Büyükşehir ile çözülecek. Bunlar, Ferdi başkanın yapacağı hizmetlerin sadece bir kısmı. Daha çok güzel hizmetler olacak. Misafirperverlikleri için Göcek Mahallesi halkımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Besim Dutlulu ve Ferdi Zeyrek daha sonra bir vatandaşın daveti üzerine evlerine misafir oldu, talep ve önerileri dinledi.

Vatandaşlar gerçekleşen ziyaretten mutluluklarını ifade etti.