Merak ettiğin kişinin YouTube'da neler izlediğini bilmek ister misin? Youtube’da videoyu kimin izlediği görülür mü bunu öğrenmek artık mümkün! Heyecan verici bir keşif için hazır mısın?

Gelişen teknoloji ile birlikte YouTube'da video izleme deneyimi daha da ilginç hale geliyor. Peki, sevdiğin kişinin veya ilgi duyduğun birinin hangi videoları izlediğini merak ettin mi hiç? Artık bu mümkün! YouTube'da video izleme geçmişini öğrenerek, ilgi alanlarına dair daha fazla bilgi edinebilir belki de ortak zevkleriniz üzerinden keyifli sohbetlere yelken açabilirsin. Yeni keşif deneyimi ile YouTube dünyasında sürükleyici yolculuğa hazır ol!

Youtube'da Videoyu Kaç Kişinin İzlediği Nasıl Öğrenilir?

YouTube'da videoyu kaç kişinin izlediği öğrenmek için Studio uygulaması ya da Analytics sitesini kullanmak gerekir. Studio uygulaması, YouTube kanalınızı yönetmek için kullanabileceğiniz uygulamadır, kanalınızın ve videolarınızın performansını izleyebilirsiniz.

Analytics, YouTube kanalınızın performansını izlemek için kullanabileceğiniz web sitesidir. Siteyi kullanarak, kanalınızın ya da videolarınızın izlenme sayılarını, izlenme sürelerini, beğeni ile yorum sayılarını görebilirsiniz. Platformda paylaşılan içeriklerin izlenme sayısını artırmak amacıyla yapılan youtube izlenme hilesi genellikle yeni başlayan kanalları tarafından kullanılır.

Youtube'da Başka Birinin İzleme Geçmişi Nasıl Görülür?

Başka birinin YouTube izleme geçmişini görmenin tek yolu, o kişinin Google hesabının şifresini bilmek, hesabı kullanarak YouTube'a giriş yapmaktır. Bu şekilde, kişinin izleme geçmişini "Geçmişi yönet" sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Paylaşılan videonun beğeni sayısını artırmak youtube beğeni hilesi kullanılır ama bunun yerine videolarınızın kalitesini ve ilgi çekiciliğini artırmaya odaklanmanız daha faydalı olacaktır.

Kullanılacak uygulamalardan biri de buy youtube views işlemidir hem görüntülenme hem de görünürlük artar. Kişinin Google şifresini biliyorsanız şuadımları takip ederek izleme geçmişine erişebilirsiniz;

·         myactivity.google.com adresine gidin.

·         Google hesabınızda oturum açın.

·         YouTube Geçmişi'ni tıklayın.

·         Geçmişi yönet ikonuna basın.

Şifresini bilmiyorsanız, izleme geçmişine erişmek için kişinin hesabını yöneten yönetici olmanız veya cihazına fiziksel olarak erişmeniz gerekir. Yöneticiyseniz Google Admin Console'a giderek kullanıcılar ve Gruplar'ı tıklayın. İzlemek istediğiniz kullanıcıyı seçip etkinlik ikonuna basın.

Youtube'da Videoyu Beğenenlerle Beğenmeyenler Nasıl Görülür?

YouTube'da bir videoyu kimin beğendiğini veya beğenmediğini görmek için, o videonun sayfasına gidin ve videonun altındaki "Beğenenler" veya "Beğenmeyenler" düğmesine tıklayın. Videoyu beğenen veya beğenmeyen kullanıcıların sayısını gösterir ama kullanıcıların kim olduğunu göremezsiniz.

YouTube, videoları daha özel hale getirmek için kullanıcılarına gizlilik ayarlarını sunar. Bu ayarlardan biri video beğenilerini ve beğenmemelerini gizli tutma seçeneğidir. Seçeneği etkinleştiren kullanıcıların video beğenileri ve beğenmemelerini göremezsiniz ancak yorumları okuyarak bunu görebilirsiniz. Çünkü beğenen veya beğenmeyen kullanıcılar yorumlarda görüşlerini paylaşırlar.

Çeşitli yöntemlerle her zaman videoyu beğenen veya beğenmeyen kullanıcıları tam olarak göremeyebilirsiniz. Şayet Twitter kullanıcısıysanız twitter takipçi hilesi ile sizi takip edenlerin sayısını arttırabilirsiniz. Yöntem, botlar ya da sahte hesaplar kullanılarak takipçi satın alınmasını veya diğer hesapları takip etmeyi içerir.

Sosya