Akhisar Belediyesi´nin ilçe genelinde sürdürdüğü yol yapım ve asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Kayalıoğlu mahallesi yıllardır beklediği asfalt yola kavuştu. Mahalle sakinleri asfalt yolu büyük bir sevinçle karşılayarak Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve ekibine teşekkürlerini iletti. 

Sürdürülen asfaltlama çalışmalarıyla Akhisar’ın bozuk yol sorununu en aza indiren Akhisar Belediyesi, vatandaşların rahat ve güvenli ulaşımını sağlarken, mahalleliyi de toz topraktan kurtardı. Daha yaşanabilir bir Akhisar için var gücüyle çalışan Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve belediye ekipleri, kent genelinde 480 bin metrekare sıcak asfalt, 500 bin metrekare soğuk asfalt ve 200 bin metrekare parke taş çalışması yaparak rekor kırdı.

En son olarak, 10 metre genişliğinde ve yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki Kayalıoğlu Mahallesi Zafer Caddesi’nde asfalt çalışmalarını tamamlayan Akhisar Belediyesi mahalle halkından tam not aldı. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Besim Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “ Şehrimizi güzelleştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Kayalıoğlu Mahallemiz uzun yıllardan sonra sıcak asfaltla buluştu.  Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki Zafer Caddesi üzerinde sıcak asfalt çalışmalarında sona geldi. Yolumuz şimdiden bile çok güzel oldu. Mahalle halkımıza hayırlı olsun. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz.” 

“KAYALIOĞLU BU KADAR YATIRIMI HİÇ GÖRMEMİŞTİ”

Kayalıoğlu Mahallesi’nin hiç bu kadar yatırım görmediğine dikkat çeken mahalle halkı ve muhtar Armağan Ağdanlı, “Belediye Başkanımız Besim Dutlulu ve ekibi gerçekten güzel çalışmalara imza atıyor. Kayalıoğlu bu kadar yatırımı hiç görmemişti. Emeklerinden dolayı mahalle halkımız adına kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.