AK Parti Manisa Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Telekonferans görüşmesi ile Manisa Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ve İlçe Başkanı İlkcan Durmaz'ın önderliğinde Yunusemre AK Parti teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Teşkilat mensuplarıyla görüşme sağlayan Grup Başkan Vekili Bahadır Yenişehirlioğlu yerel seçimler üzerine istişarelerde bulundu. AK Partinin istişare ile kurulmuş bugüne kadar da her seviyede ve zeminde istişare kültürünü yaşatan parti olduğu belirten Yenişehirlioğlu, “Çok çalışarak halkımızla doğru ve samimi temas kurarak tevazu göstererek kibir ve böbürlenmeden uzak durarak kazanacağız” dedi.

Yenişehirlioğlu konuşmasında Teşkilat mensuplarıyla ve halk ile sağlam ve güçlü ilişkiler tesis etmek gerekliliğinin önemini vurguladı. Çalışmaların gayretle devam etmesi gereğini tekrar tekrar dile getiren Yenişehirlioğlu, her türlü görüş ve fikre kulak verip dinlediklerini belirtti.

Yenişehirlioğlu muhalefetin içinde bulunduğu iç çekişmeler sebebiyle güven vermediğini tek umudun AK Parti olduğuna dikkat çekti. Yenişehirlioğlu ölçülerinin Hak Adalet ve Liyakat olduğunun da altını çizdi.