AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, geçirdiği kaza sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne konuk oldu. Yenişehirlioğlu, bu özel ziyaret vesilesiyle yaptığı açıklamada duygularını dile getirdi.

Kaza sonrası tedavi sürecini yakından takip ederek ilgi ve desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürlerini sunan Yenişehirlioğlu, Türkiye'nin liderine olan minnettarlığını ifade etti. Ziyaret sırasında, Manisa'nın değerlerini ve ihtiyaçlarını da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilettiğini vurguladı.

Manisa'nın gelişimine ve halkına hizmet etme amacını sürdüreceklerini belirten Yenişehirlioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türkiye Yüzyılı vizyonuna sadık kalarak, millete hizmet etme gayretini sürdüreceklerini ifade etti.

Bu özel kabul vesilesiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şükranlarını sunan Bahadır Yenişehirlioğlu, Türkiye'nin aydınlık geleceği için durmadan, yorulmadan çalışacaklarını ve aziz millete hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti. Geçirdiği kaza sonrası yaşadığı zorlu süreci atlatarak tekrar çalışmalara dönen Yenişehirlioğlu'nun bu özel ziyareti, Türkiye'nin birlik ve beraberliği için verilen mücadelenin bir yansıması olarak önemli bir anı olarak tarihe geçti.