Yenilenmiş telefon, telefon fiyatlarında yaşanan ciddi artış çerçevesinde gündeme gelen seçeneklerden bir tanesidir. Bu bağlamda alışverişi çok yaygınlaşan ikinci el telefonların yanı sıra yenilenmiş telefonlar da dikkat çeken seçeneklerden biri olmuştur. Peki, bu telefon seçeneği nedir? Neden tercih edilmektedir? Bütün detayları öğrenmek adına Senatech ile kaliteli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Yenilenmiş telefon, ikinci el telefonların arızalarının giderilmesi sonrasında çalışır durumda yeniden satışa sürülmesiyle ortaya çıkmaktadır. Bu telefonlarda en önemli detay ikinci el telefonlarda gündeme gelmesi muhtemel olan arızaların yaşanmayacak olmasıdır. Çünkü yenilenen telefonlarda bütün arızaların giderilmesi hedeflenmektedir. Sıfır telefonlara çok yakın özellikler gösteren yenilenmiş telefonların tek farkı garantilerinin kapsamıdır.

Neden Yenilenmiş Telefon Seçmelisiniz?

Yenilenmiş bir cihaz satın almak isteyen öğrenciler için en önemli konular tüketicinin endişeleridir. Çünkü sıfır cihazlardan farklılıkları bulunan yenilenmiş cihazların genel itibarıyla özelliklerini ele alarak neden bu cihazları seçmeniz gerektiğini değerlendirmelisiniz. Bu çerçevede yenilenmiş telefonları neden satın almalısınız sorusunun cevapları şu şekildedir;

·       Yenilenmiş cihazların fiyat bakımından sıfır telefonlara nazaran daha avantajlı olması,

·       İkinci el telefonun herhangi bir garanti sunmamasına karşın yenilenen cihazlarda garanti imkânı vardır,

·       Cihazın satışı öncesinde bazı testlerden geçmesi ve tamamen çalışır durumda olması sağlanmaktadır,

·       İkinci el telefonlarda yaşanan bir arızaya karşı Tüketici Hakları Yasası’na başvurmak mümkün değildir. Ancak yenilenen cihazlarda bu haklarınızı öne sürebilirsiniz.

Yenilenmiş telefonların tüm bu özellikleri kaliteli bir deneyim yakalamanızı sağlar. Üstelik bu cihazlarla alakalı harika bir deneyim elde etmeniz açısından da önemlidir.

Senatech ile Yenilenen Telefon Ayrıcalıkları

Senatech, yenilenmiş cihazlarla daha uygun fiyata mobil cihaz satın almanızı sağlar. Bu çerçevede en önemli konulardan bir tanesi cihazın beklentilerinize uygun olmasıdır. Öte yandan cihaz kalitesinin de size özel bir çözüm sunması da değerlidir. O halde bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri değerlendirerek kaliteyi öne çıkaracak bir yaklaşımdan faydalanın. Senatech güvencesiyle satın alacağınız yenilenmiş telefonlar sayesinde ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara karşılamanız mümkün olacak. O halde hemen bir cihaz seçerek kaliteyi elde edin!