Akhisar’ın çiçeği burnunda spor kulübü Akhisar 1922 SK, yeşil sahaya ilk adımını attı. 

Uzun zamandır süren çalışmalar sonrası büyük gayretlerle kurulan amatör kulüp bir araya geldi ve sezon çalışmalarına resmen başladı. 

Kulübün ilk antrenmanı öncesinde oyuncular ve teknik ekibe konuşma yapan başkan Şerafettin Kuşlar:” Hepinizin bildiği üzere uzun zamandır bugün için çalışıyoruz. Her birinizle özel olarak görüştük. En yüksek performansınızı sahaya yansıtabilmeniz için en iyi şartları sağlamak adına elimizden geleni yaptık. Bugün ilk defa yeşil sahaya adım attık ve dönüp arkama baktığımda yorgun geçen tüm günlerimizi unuttuk. Amacımız Akhisar’ın değerlerine değer katabilmek. En büyük hedefimiz, kurucu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmek. Her birinizin gözünün içine baktığımda hedeflerimizden birini şimdiden başarmış olarak görüyorum. Umarım yönetimimizin vizyonu, teknik kadromuzun aklı ve sizin de yetenek ve azminizle birleşerek bizi başarılara götürür. Vira Bismillah.” Dedi. 

Başkan Kuşlar’dan sonra konuşmasını yapan Akhisar 1922 SK teknik sorumlusu Okan Demirel:” Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Her birinizi burada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bugün uzun zamandır üzerinde çalıştığımız oluşumumuz ete kemiğe büründü ve karşımızda duruyor. Sezon fikstürümüz yarın çekiliyor. Umarım lig basamaklarını bir bir çıkarak istediğimiz başarılara hep birlikte ulaşırız.” Şeklinde sözlerini dile getirdi.

Antrenmana Sürpriz Ziyaret Yüzleri Güldürdü

Akhisargücü yöneticisi Hüseyin Memişler, A Takım antrenörü Uğurhan Efe ve A Takım oyuncusu Göksel Damyan Akhisar 1922 SK’nın ilk antrenmanını ziyaret etti. Başkan Şerafettin Kuşlar ve teknik sorumlu Okan Demirel'e hayırlı olsun diyerek başarılar dileyen Memişler, takım oyuncularına da tatlı ikram etti. Akhisar 1922 SK başkanı Şerafettin Kuşlar, nazik ziyaretleri için Akhisargücü Spor kulübüne teşekkür etti.