Akhisar Belediyesi, vatandaşlara 2023 yılı Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ve Çevre Temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinin son gününün 30 Kasım olduğunu hatırlattı. Vergisini ödemek isteyen vatandaşlar için Akhisar Belediyesi tahsilat bürolarının hafta sonu da açık olacağı belirtildi. 

Akhisar Belediyesi, vatandaşlarına vergi ödemeleri konusunda hatırlatmada bulundu. 2023 yılı için Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi gibi önemli vergi türlerinin ikinci taksit ödemelerinin son gününün 30 Kasım 2023 Perşembe olduğunu duyurdu. 
Vatandaşlar, belirtilen tarihe kadar bu vergilerin ödemelerini yaparak, herhangi bir gecikme faizi veya cezai işlemle karşılaşmamak adına harekete geçmeye çağrıldı.

VEZNELER HAFTASONU DA AÇIK OLACAK

Öte yandan vergi ödemesi yapmak isteyen vatandaşlar için hafta sonu Akhisar Belediyesine ait Tahsilat Bürosu vezneleride açık olacak. 
Vergisini ödemek isteyen vatandaşlar için Akhisar Belediyesi tahsilat bürolarının yansıra İlgili vergilerin ödenmesi için http://webportal.akhisar.bel.tr/web/guest/71 web adresi üzerinden işlemler kolaylıkla tamamlanabilir.