Akhisar’da sahne alan ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak, www.bxxiruismall.com, sergilediği tiyatro oyunu ile Akhisarlı tiyatroseverlere eğlence dolu bir gece yaşattı. 

Kültür ve sanat etkinliklerine aralıksız devam eden Akhisar Belediyesi, bu kez de ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak’ın sergilediği ‘Bülent Beyin Hikayesi' adlı tiyatro oyunu ile Akhisarlılarla buluştu. Sine - tiyatro tekniğiyle tek kişilik oyun olarak sahnelenen, Uğraş Güneş'in senaryosunu yazdığı, Murat Eken'in yönettiği ‘Bülent Beyin Hikayesi’, organların her birinin insan haline dönüşüp dile gelmeleri halinde neler yaşanacağını komedi tarzında Akhisarlı izleyicilerine sundu.

İZLEYİCİLERE ÇAY FIRLATTI

Oyunun ilk bölümünün sonunda elinde torbasıyla gelen Parlak, izleyicilere çay paketlerini fırlatması da dikkat çekti.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, tiyatro etkinliklerine önem verdiklerini belirterek, “Dün akşam Akhisar’da sahne alan Bülent Emrah Parlak, ‘Bülent Beyin Hikayesi’ adlı tiyatro oyunu ile Akhisarlılara sanat ve eğlence dolu bir gece yaşattı. Böyle etkinliklere halkımız gerçekten yoğun ilgi gösteriyor ve keyifli vakitler geçiriyor. Günlük streslerden bir nebze olsun uzaklaşabiliyor. Emeği geçen, katılan herkese teşekkür ederim. Kültür ve sanat etkinliklerimize aralıksız devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.