Turgut Kızıltaş, 28 Nisan 2024 Pazar gecesi Rahmeti Rahmana kavuşan dedesi Halis Kızıltaş için teşekkürlerini paylaştı. 

Ankara’daki Karşıyaka Mezarlığı'nda gerçekleşen cenaze namazı ve defin işlemlerinin ardından yapılan 3 günlük taziye sürecinde kendilerini yalnız bırakmayan kişilere teşekkür etti. 

Kızıltaş yaptığı açıklamada; “Başta Ak Parti MYK Üyesi ve 65.Dönem Ulaştırma Haberleşme ve Altyapı Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'a Abisi Kıymetli Büyüğümüz ve Kanaat Önderlerimizden Hüseyin Arslana ,Kars Milletvekilimiz , Tarım, Orman ve Hayvancılık Bakanlığı Meclis Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç Hocama, İstanbul Milletvekilimiz ve AK Parti MYK Üyesi Kıymetli Ağabeyimiz Sayın Dr. Hasan Sert'e, AK Parti Kars Milletvekilimiz Sayın Adem Çalkın'a, Türkiyenin Sesi Parti Genel Başkanı ve Önceki Dönem Kars Milletvekilimiz Sayın Ayhan Bilgen'e, Genel Başkan Yardımcısı Kıymetli Ağabeyimiz Sayın Atıf Özbey'e, Sanatçı Abimiz Sayın İzzet Yıldızhan'a, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Karslı Hemşehrimiz Sayın Tuncay Cevheroğlu'na, Ulaştırma Bakanlığı Daire Başkanı Sayın Mehmet Özbey'e, Çevre Şehircilik Bakanlığı İnşaat İşleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Emrullah Koman'a, Eski Kars Belediye Başkanı Sayın Naif Alibeyoğlu'na, Gazeteci Sayın Adnan Yüce Abimize, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Müdürü Sayın Faik Ece'ye, Danıştay Üyesi Kıymetli Abimiz Sayın İcabi Ece'ye, İYİ Parti MYK Üyesi Kıymetli Hocamız Alparslan Yüce'ye, Kars Ardahan Iğdır Federasyonu Genel Başkanı Sayın Dr. Erdoğan Yıldırım'a, KAİ Federasyon Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selami Sağlık'a, Gazeteci Seyfettin Düzçay'a, Türkiye Sağlıklı Kentler Genel Sekreteri ve Kızak Federasyonu Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan'a, Dernek Başkanı Münir Aydın'a, Önceki Dönem AK Parti Kars İl Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Sayın Kadir Sarıdağ'a, Arpaçay Belediye Başkanı Sayın Erteçin Altay'a, Susuz Belediye Başkanı Sayın Murat Uray'a, Akyaka Belediye Başkanı Sayın Öztürk Nar'a, İş Adamı ve Kanaat Önderi Kıymetli Büyüğümüz Sayın Nihat Karaarslan'a, İstanbul Anadolu Yakası Muşlular Dernek Başkanı İş Adamı Kirvemiz Sayın Yılmaz Bozyiğit'e, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sayın Hasan Özdemir'e, Üstadımız Kıymetli Büyüğümüz Aşık Sefai Baba'ya, Çevre Şehircilik Bakanlığı Yöneticisi Sayın Ali Vedat Çiftci'ye, İş Adamı ve Kıymetli Abimiz Dostumuz Sayın İbrahim Danyıldız'a, Manisa Akhisar'dan İstanbul'a, Muş'tan Ağrı'ya, Kars'tan ve birçok şehirden taziyemize katılan, arayan ve soran tüm dostlara ve yakınlara minnettarız ve müteşekkiriz.” Dedi.

Akhisarda ki Ofisimizde 03.05.2024 Cuma ve 04.05.2024 Cumartesi Sabah Saat 10:00 dan İtibaren 2 Gün Boyunca Taziye Kabulümüz Devam Edecektir.

Taziye kabulü, Akhisar'daki ofislerinde 3-4 Mayıs 2024 tarihlerinde sabah saat 10'dan itibaren 2 gün boyunca devam edecektir.