Yerli otomobil TOGG için ön siparişler devam ederken Akhisar’dan ilk ön sipariş verenlerden birisi de Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası oldu.

Yerli otomobil Togg için ön sipariş sayısı 7 günde 100 bine ulaştı. 27 Mart’a kadar devam edecek ön sipariş sürecinin ardından 28 Mart'ta noter huzurunda dijital çekiliş yapılacak.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası başkanı Mustafa Güral; “Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası olarak, hilal bıyıklı TOGG siparişimizi vermiş bulunmaktayız. Pazarcılar olarak Akhisar’a ilk TOGG’u biz getireceğiz. TOGG ile gurur duyuyoruz. Dünyaya damga vuran marka, Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası olarak yine farkımızı ortaya koymuş bulunmaktayız” dedi.

Ön sipariş süreci devam eden Türkiye'nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X için 7 günde 100 bin ön sipariş verildi. 

Togg'un Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "7 günde 100.000 ön sipariş. Teşekkürler Türkiye. Heyecan Togg.comtr ve Trumore uygulamasında devam ediyor." denildi. 

Ön sipariş dönemi kapandıktan sonra dijital çekiliş, 28 Mart'ta noter huzurunda yapılacak.

gural-3
Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral