T’Lux Wellness Society Akhisar’da düzenlenen görkemli bir organizasyonla açılışı gerçekleşti.

Nazlı ve Ertan Taşkıran tarafından hizmete açılan T’Lux Wellness Society’in açılış kurdelesini CHP Muğla Milletvekili Cumhur Uzun, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi birlikte kesti.

CHP Muğla Milletvekili Cumhur Uzun kurdele kesimi öncesi yaptığı konuşmasında; “Bazen iklim istendiği gibi olmaz, dışarda yağmur olur rüzgar olur hatta fırtına olur. Ancak kendi kanatlarına güvenenler dış koşullara aldırmadan kendilerine kanatlarına ve o işe koydukları yüreğe güvenirler. Nazlı ve Ertan bu şiarla çıktıkları yolda, kendilerine ve kanatlarına güveniyorlar. Tabi en çokta siz dostlarına güveniyorlar. Bu başlangıçlarının onlara mutluluk ve kazanç getirmesi dileğiyle, katılımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu; “Çok keyifli çok güzel bir yer olmuş, inşallah hayırlı işleriniz olur, biz belediye olarak her zaman sizin yanınızda olacağız. Açtığınız işyeri hem müşterilerinize, hem size ve çalışma arkadaşlarınıza hayırlı olsun” dedi.

T’Lux Wellness Society’de Hemşire ve Estetisyen ünvanı ile Nazlı Taşkıran, Uzman Estetisyen Akne Leke tedavisi ve lazer epilasyon alanlarında Aslı Olut, Dövme ve Piercing alanlarında Arif Sicimali, Diyetisyen Ece Zekiroğlu, Nail Artist Ebru Kıcırlı, Masaj Terapisti alanında Elif Sude Korkmaz ve İdari Koordinatör olarak Tuğçe Apaydın görev alıyor.

Adres: Atatürk Mahallesi 522 Sk. No: 64/A Akhisar
Randevu ve bilgi: 0 541 404 6 404
İnstagram: tlux.wellness