Bu yıl 14 Mayıs’ta kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle Akhisar Tıfıl Anaokulu öğretmen, anne ve çocukları kahvaltıda buluştu.

İlk olarak Anneler Günü etkinliği kapsamında Lokanta Borsa'da kahvaltı programı düzenleyen Tıfıl Anaokulu’nun minikleri daha sonra çıktıkları sahnede sergiledikleri gösteriler Anneleri duygulandırdı.

Öğretmenleri eşliğinde sundukları birbirinden güzel şarkıları seslendiren minikler Annelerine unutulmaz anlar yaşattılar.  Oldukça heyecanlı görünen anneler ise, çocuklarının sahnede gösterdikleri performansı ve bu mutlu anları cep telefonu kameralarıyla kaydetti.

Anneleri mutlu edecek en büyük hediyenin gurur duyacakları evlatlar yetiştirmek olduğunu söyleyen Tıfıl Anaokulu kurucusu Şükran Füzün, “Tüm annelerin emeklerini boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, onlar için en büyük armağandır. Annelerimizin gülen yüzleri, bizler için de en değerli hazinedir. Bu sebeple okulumuzda müfredatımıza bağlı verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra evlatlarımızı bilinçli ve ahlaklı bireyler olarak hayata hazırlayan eğitimler de vermeye çalışıyoruz. Geleceğin mimarlarını ailelerimizle birlikte yetiştiriyor olmanın bilinci ve sorumluluğunu her zaman üzerimizde taşıyoruz. Bu vesile ile en değerli varlıkları evlatlarını bizlere emanet eden değerli annelerimizin nezdinde tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Tıfıl Anaokulu öğrencileri; dünyaya getirdiği evlatlarını özveriyle büyüten, iyiye, doğruya, güzele yönlendiren, onları yaşamları boyunca karşılıksız seven annelerine, bu önemli günü anlamlı kılacak yüzlerinde bir tebessüm oluşturacak hediyeleri hazırladılar ve takdim ettiler.