Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markalarından biri olan ve erkeklerin günlük ve iş hayatı ile özel davetlerde şıklığını tamamlamayı vaat eden Süvari,  Akhisar’da Novada AVM’de yerini aldı.

Süvari kalitesi ve şıklığını Akhisar ile buluşturmanın sevincini yaşayan işletme sahibi Burak Gülşen Akhisar Press Haber’e yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin en önde gelen erkek giyim markalarından biri olan Süvari kalitesi ve ayrıcalığını Akhisar’a taşımanın mutluluğu içindeyiz. En üst kalitede kumaş ve dikim yöntemiyle hazırlanan kıyafetleri, uygun fiyatlarla vatandaşlarımıza sunuyoruz. Yıl sonuna özel indirimlerimiz başladı. Şıklığı tercih edenleri mağazamıza bekliyoruz” dedi.

EN ŞIK FIRSAT!

“Hayata Karış’ felsefesi ile dünyanın her yerindeki hedef kitlesine, rutinin içinde kaybolmama, hayatı yaşarken sevdiklerine, sevdiği şeylere, yeni deneyimlere, değişime, heyecana ve mutluluğa zaman ayırma mesajı veren Sivari giyim de en şık fırsat reyonunda takım elbise 1,499.90 TL ile satışı sunulurken bu takımı alana ayrıca gömlek ve kravat ise sadece 249.90 TL’ye sunuluyor.

EN TARZ FIRSAT!

Erkeklerin günlük ve iş hayatında, özel davetlerde şıklığını tamamlayabileceği birçok ürün yelpazesine sahip Süvari Giyim’in Novada Akhisar şubesinde en tarz fırsat kapsamında triko 249.90 TL, mont 899,90 TL ve kaban ise 1,599.90 TL’den satışa sunuluyor.
Süvari’nin marka yolculuğu yurt içinde emin adımlarla devam ederken, yurt dışında bulunduğu ülkelerde ve yeni pazarlarda her geçen gün global anlamda büyümeye devam ediyor.