İşte Uğur'un Yerine Gelecek İsim..?

Teknik direktör Roberto Carlos’un yönetiminde transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Akhisar Belediyespor son olarak Trabzonspor’a sattığı defans oyuncusu Uğur Demirok’un boşluğunu doldurmak istiyor.

İşte Uğur'un Yerine Gelecek İsim..?
Antalya Side’de kampa devam eden ve 19 Ocak günü Akhisar’a dönecek olan Akhisar Belediyespor Başakşehir’de forma giyen defans oyuncusu Orhan Taşdelen ile anlaştı. 

Portekiz’li iki oyuncu Custodio Castro ile  Ricardo Vaz Te’nin yarın Antalya’ya geleceklerini söyleyen  Evren Acar, “Başakşehir’li Orhan Taşdelen ile anlaştık. Orhan  takımından bonservisini almasını bekliyoruz.” Teknik Direktör Roberto Carlos ile masaya oturduklarını, alınan rapor doğrultusunda  Kerim Zengin ve Çağlar Birinci ile yollarını ayırdıklarını ifade etti.

Acar ayrıca, “ ara transferin son gününe kadar  takımımızdan ayrılan oyuncuda olabilir, takımımıza  gelecek futbolcular da olabilir.” Dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2015, 00:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber